Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az osztályban mindenki engem...

Bombalomba kérdése:

Az osztályban mindenki engem rúg, (melegnek csúfólnak), dobálják a cuccaimat és mindenből kiközösítenek. Hogyan lehetne ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 19:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%
Sehogy. Ha általános iskola, elballagsz és nem látod őket. Ha gimnázium, akkor mex max 1-2. osztály, utána kinövik, érettebbek lesznek, és elmúlik. Szóval pár év és vége.
2014. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
Kinövik? Azt csak gondolod.
2014. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem gondolom, tudom. A gyerekek az 1-2. osztályban ilyenek, 15-16 évesen, utáni kinövik egytől egyig. Majd a kérdező is megerősíti, hogy hányadikos. Láttál te 18 éveseket csúfolódni? Elég gyerekes dolog, nem gondolod? Persze, hogy kinövik.
2014. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy? Mióta csúfolnak?

Gondold át magadban, hogy mennyire lenne elfogadható számodra, ha hasonulnál hozzájuk.

Az is egy taktika, ha nem törődsz velük. Bolond likból bolond szél fúj.

2014. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress meg egy rendes tanárt vagy az osztályfőnököt, ők segíthetnek, bár nem biztos, hogy tudnak.
2014. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Fish1 ***** válasza:
Állj ki magadért, ennyire egyszerű.
2014. ápr. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

12 éves vagyok.

Már másfél éve folyik és egyre durvább, még 2 év.

Az kibírhatatlan velük.

Megrúgnak,nem rúghatsz vissza és hogy ha visszarúgsz mind a 8-an rád jönnek.

2014. ápr. 22. 10:03
 8/20 anonim ***** válasza:
53%

Engem sosem csúfoltak, de az osztály egyik "vezető" tagja voltam így átláttam a kit miért bántanak helyzeteket.

És úgy vettem észre,hogy egy közösség TARTÓSAN sosem csúfol valakit azért mert kövér, csúnya a foga, ronda a haja. Emögött mindig volt valami személyiségi hiba. Pl nálunk leginkább lányokat csúfoltak, volt egy lány akit kb a megőrülés határáig b..sztattunk, mivel annyira f..sz volt,hogy hihetetlen. Állandóan árulkodott, kamu sztorikat talált ki és mivel mindenkinek a kedvence volt mert fontoskodott a tanároknál mindenki elhitte neki. Szín ötös volt (8 osztályos gimnázium 5-8ig) pedig annyira hülye volt szerencsétlen... Voltak olyan dolgozatok amik mindenkinek egyes lett,úgy,hogy amúgy hibátlan lett volna,kivéve neki mert 5ös lett. Az utolsó két évét tönkretettük. (ami mondjuk a bizonyítványunkon meg is látszik :D)

Ha fiút csúfoltak akkor az mindig együtt röhögött velük, és gyakran verekedtek de szórakozásból. 4 év alatt csak egy srácot vertek meg nagyon, mert arcoskodott, de aztán visszavett valamit.


Ha ennyire rossz a helyzet, akkor esetleg egy iskolaváltás is jót tehet, de először nézz magadba,hogy nem adtál-e rá okot,hogy utáljanak.


Ennyit tudtam segíteni.

2014. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez a téma pont nekem is ennyi idősen aktuális volt mert egy elég szemét osztályom volt. Alsóban volt ez a szokásuk felsőre már leszálltak rólam és elkezdtek másokat szórakoztatni. Na így jöttem rá 5-ben (kb 5-ben fogalmazódót meg először bennem) hogy a saját nememhez vonzódók. Így most 7-es fejel annyit látok hogy az évfolyam társamat "buzázák" (Tényleges szót nem tudom leírni mert a szűrön fennakad)folyton. Igaz nem az a tipikusan úgy néz ki mint egy full hetero, de viselkedésre az. Amit tudok ajánlani próbáld meg tűrni ha kell akkor néha káromkodod ki magad amikor senki sem lát/hall és könnyebb lesz, ha már nagyon sok volt és nem csak idegesítenek hanem már több (ki vagy tőlük) meg próbálkozhatsz az évfolyam váltással vagy másik iskolával. Sok sikert!
2014. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nálunkis vannak vezető tagok a fiúknál. felvázolom.

Ez itt a hatalom piramis:

Zsolt

Gergő Márk Dávid

Kristóf Richárd

A.Richárd

én

Tamás

És az "alattam" lévő embert csak 3 hétig piszkálták, engem meg másfél évig? Az a baj,hogy az osztályban akivel barátkoztam az mind ellenem fordult 1 év után.

2014. ápr. 22. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!