Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy segítsek a barátnőmnek?...

Hogy segítsek a barátnőmnek? Nagyon fél!

Figyelt kérdés

Nyáron költöztünk barátnőmmel Budapestre egy Kelet- magyarországi faluból a munkahely miatt (felénk sajna semmi nincs). Barátnőm nem akart eleinte, mondta hogy neki ez nem fog menni, ő nem tud ilyen nagy városban élni. De aztán júniusban felkerekedtünk és elindultunk.

Nagyon olcsón találtunk albérletet, de akkor még nem sejtettem hogy miért is volt olyan olcsó. A magdolna utcában. A főbérlőnk azt mondta jó nyugis környék... Ja persze. :(

A cig@nyokat megszoktuk mert ahonnan jöttünk ott se volt kevés, de arra nem gondoltam hogy az itteniek még meg is támadnak...

Július elején barátnőm egyedül jött haza, én dolgoztam. Körbeállta 6 cig@nyfiú közvetlen a ház kapuja előtt és beszólógattak neki. Elvették táskáját, telefonját mindent ami nála volt és kicsit megtapizták, majd belökték a házba és elszaladtak. Mire 3óra múlva hazaértem szegény még mindig itt sírt a lakásajtó előtt, persze a kulcsa is a táskában volt. Teljesen kikészült. És ez tart azóta is. Haza akar menni de én nem akarok mert elég jó munkám lett. Mondtam neki hogy jövő hónaptól el költözünk innen mindenképp de azt mondta ő akkor is félni fog. Egész nap 8lakat alatt benn gubbaszt a lakásba, még a boltig se jőn le velem nemhogy máshova, szabályszeruen retteg ha utcara kell mennie. Ez nem állapot így, még munkát se keres, semmi csak be van gubozva. Hogy segitsek neki?



2014. okt. 18. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.költözzetek el messzire onnan ahol laktok és segíts a bnôdnek munkát találni és lelkileg légy mellette!

Szerintem ennyi amennyit tehetsz,de ezt gyorsan!

Nagyon szemetek az ilyen aljanepek,tudnék mesélni én is!

2014. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

8ker :'D ott nőttem fel de a mai napig félek egyedül sétálni az utcában...

Minél hamarabb menjetek egy jobb környékre és majd akkor idővel jobban lesz. Ha az sem válik be akkor had menjen haza...

2014. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképp elköltözünk! V keruletben találtam munkát, oda akarok költözni, legalább közelebb is lesz. Csak az a baj hogy ő ezek után már ott is fél. Metrora buszra se mer ülni, pedig szerintem gyalof még rosszabb... És mindig kísérgetni se tudom. Nyár óta nem mozdult ki sehova :( nekem meg muszáj dolgoznom mert igy elköltözni se tudunk.

Egyébként mielött költöztünk azt mondták már sokat javult a helyzet a VIII keruletben, akkor milyen volt régen? Te jó ég! Vagy ki fogtuk a legrosszabb környéket? Az V kerulet melyik resze biztonsagosabb? Megkőszönném ha segitenétek!

2014. okt. 18. 12:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Menjen el pszichológushoz, ha ennyire fél. ÉS nyugodtan költözzetek messzebbre, nem fogsz belehalni, ha utazni kell.


Én naponta két órát utazok oda-vissza, de nyugis (jó, a kutyák miatt nem), biztonságos környéken lakunk - még Budán.

2014. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az egész kerület be van kamerázva megtetted a feljelentést?
2014. okt. 19. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tettem feljelentest, az meg csak rontana a helyzeten :( nem?
2014. okt. 19. 20:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Találtam albérletet a József Attila utcaban, az nyugisnak tünik!?
2014. okt. 19. 20:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha az 5. kerületi József Attila utcát kérdezed, akkor igen nyugisabb!


De, gondolom drágább is! Én szívesen laknék albiban a Magdolna utcában. Ha gondolod írj nekem, átveszem tőletek az albit, vagy ha 2 szobás, még maradhattok is.

Rendes, korrekt, leinformálható ffi vagyok. Én is vidékről mennék fel.Írj privibe! Kösz!

2014. okt. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!