Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek nagyon erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek nagyon erős bűntudata van. Mit tehetnék, hogy segítsek Neki?

Figyelt kérdés

Barátnőm egy buliban hullarészegre itta magát, és én vittem haza magunkhoz. Természetesen a szülők mindkét részről tudnak a dolgoról.

Én leszidtam érte, hiszen nem viselkedett szépen, de hozzátettem, hogy nem haragszom és még mindig szeretem. Mindenki hibázhat és nem rovom fel neki, legközelebb nem lesz ilyen. Próbáltam lazán kezelni a dolgot, hiszen én is voltam már részeg.

A szülei végtelenül letolták. TÉnyleg, már-már megalázóan. Utána kezdte megélni a dolgot helyrehozhatatlan hibaként. Csodálkozott hogy még szóbaállok Vele. Mondta hogy ha már nem érzek úgy mondjam nyugodtan, mert az anyukája szerint szóba sem kellene álnom Vele.

Megnyugtattam, hogy számíthat rám, és soha nem fogom felhántorgatni a dolgot és még mindig szeretem. Mondtam, hogy magának kell megbocsátania legeőször de támaszként itt leszek neki míg ez sikerül.

Azóta én kerestem kétszer, Ő nem mert, mert szégyelli magát előttem. Félek, hogy felőrli magát a bűntudatban és rámegy a kapcsolatunk. Mit tegyek hogy segítsek Neki? Találkozzak Vele, hogy ne hidegüljön el tőlem és lássa hogy nem szégyellem? Vagy hagyjam még egy napot magában lenni, hogy úgy érezze, hogy megszenvedett (Azt gonodlom bűnhődni szeretne, hogy úgy érezze megérdemli a bocsánatot)? Mit javasoltok?


2014. júl. 27. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg a dolgot
2014. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván már átbeszéltem Vele, de mintha nem akarná elhinni, hogy nem haragszom.
2014. júl. 27. 13:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Talán jobb lenne ha néhány napig nem is keresném..Lehet probléma volt hogy lazán kezeltem a dolgot, de nem akartam képmutató lenni.
2014. júl. 27. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
ha nem volt még ennyire kész akkor érthető de szülők hogy tudtak erről? lehet az tett be, de egyébként bőven megbocsátanám én is hisz belátta, hogy amit csinált az nem helyes de senki se gép ezért néha ilyen is előfordulhat. Nem tusom, győzd meg ezt neked kell tudnod mi hat rá.
2014. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha inkább mellette vagy. A lányoknak néha többször kell hallani a dolgokat, de valóban magának kellene megbocsátania most.
2014. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!