Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan segítsek a barátnőmnek?

Hogyan segítsek a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm most szakított 9 hónap után a párjával. Folyamatosan a facebookon van és keresi az exet. Közölte vele hogy szeretné ha hetente kétszer találkoznának. Én próbáltam lebeszélni róla mert így az életben nem fogja elfelejteni. De hajthatatlan. Amikor fent van a közösségi oldalon és látja hogy az exe is fent van várja hogy írjon neki, és ha nem ír akkor meg számon kéri. Nem tudom hogy segítsek rajta.
2014. júl. 13. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Menthetetlen.
2014. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezt hívják kötődésnek :/

majd túllép rajta... talán...

2014. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyilván abban reménykedik, hogy újra össze fognak jönni, nincs ez még felfogva. Rosszabb esetben tényleg össze is jönnek és pár hónap múlva újra ez lesz megint. Híjátok el minél több helyre, legyen tele a programja, hogy ne tudjon foglalkozni vele.

Amúgy vannak olyan ember, akik csak akkor tanulnak, ha megégetik magukat.

2014. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!