Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek a barátnőmnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmnek? (Lent)

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmnek szerelmi gondjai vannak tudom nem kene beleavatkoznom de nagyon fontos szamomra. mindig szamithatok ra most en is szeretnek neki tanacsokat adni.Na szoval van egy baratja akivel nagyon sokat talalkoztak beszelgettek de persze a fiu semmit se erzett csak nagyon unatkozott,es nem volt kivel talalkoznia bnom meg persze beleesett. Baratnom probalkozott nalla neha de semmi aztan 2honapra re osszejott egy lannyal akit nem nagyon ismerunk csak neha beszelgettunk vele. Ugyanugy joba vannak a fiu meg a bnom csak mar ritkabban talalkozgatnak es mostmar nincs meg az a "legjobb baratsag". Kb egy hete jottek ossze a srac meg a csaj es azota bnom szet van esve még a fiu pulcsija is nalla maradt folyton azzal alszik.de en nemtudok neki olyankat mondani ami biztatna h feletse el.. szanalmas a legjobb baratnojetol

tudjatok en kulfoldon vagyok a szuleimmel mert kint dolgoznak es nagyon kene h vigasztaljam/biztassam h mondjon le rola kerlek mondjatok tanacsokat h mit mondjak a baratnomnek elore is nagyon szepen koszonom:)



2014. aug. 25. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Hűha.. először Ukrán-Orosz konfliktus.. majd izrael... új vírus afrikában.....és most 10-11 évesekkel komoly kapcsolatról filózni....
2014. aug. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16éves vagyok
2014. aug. 25. 00:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Áztasd a srác pulcsiját kloroformba...
2014. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kezdem azt hinni, hogy a pulcsielhagyás valami pasi-fétis. Én is, és haverjaim is rendszerint a pulcsijukat felejtik ott :O


Egyébként meg erre mit lehet írni? Nyugodjon bele, és adja vissza a pulcsit! A srácnak nem kell, de ettől nem dől össze a világ....

2014. aug. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugtasd meg, hogy találni fog egy olyan srácot, aki szeretni és becsülni fogja Őt, ne aggódjon! Felejtse el ezt a fiút, mert így magával tesz rosszat. Ismerkedjen másokkal, sportoljon, csináljon valamit, amivel eltereli a figyelmét.
2014. aug. 25. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre igazából mást nem nagyon lehet mondani, és jelenleg úgyse segít annyira sokat, neki kell túltennie magát a szerelmi bánaton, más nem tudja megtenni helyette. De így legalább érzi, hogy mellette állsz. :)


(Ez kimaradt, #5 voltam.)

2014. aug. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!