Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mamáéknál a szomszédban (nem...

Mamáéknál a szomszédban (nem roma család) folyamatosan az eső ellenére is, dögösrobit bömböltetnek. Mire jó ez?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 14:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Csatlakozz :D
2014. okt. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
MIRE JÓ EZ? ARRA ,HOGY ÉLNEK AMIG TI BEGYÖPÖSÖDTÖK..
2014. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Mi köze az esönek a zenehallgatashoz?Csak napsütesben lehet zenet hallgatni?Es mi köze ehhez a romaknak?Szerinted csak a romak hallgatnak hangos zenet?Te meg bömböltess Operat.
2014. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem mi köze van az esőnek a zene bömböltetéséhez.


Ha folyamatosan megy a zene, akkor zavarja a szomszédokat, mi lenne ha mindenki valami mást zenét bömböltetne, ha mindenki így "élne", harsogna az egész utca.

2014. okt. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%

Szeretnek mulatni :D ilyen rossz időbe nincs jobb egy kis mulatósnál :D


Én se vagyok roma, de szoktam időnként Nótár Mary-t hallgatni és üvölt.Panelban lakok,4. emelet. Nem tudom a szomszédok mit szólnak. Eddig nem jöttek,hogy zavarja őket a zene. Jó azért nem egész nap,meg nem minden nap :D

2014. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%
vegyél egy birtokot valahol vidéken ott nem kell másokat hallgatnod,ha nincs rá pénzed akkor ez van..rasszista
2014. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

1, nem vagyok rasszista. 2, vidéken élek. Szoktam iluen zenét hallgatni, ritkán, de ez már annyira zavaró. Hetente egyszer jövök át és mindig ez van.

amúgy miből jött kedves utolsó, hogy az lennék?!

2014. okt. 23. 15:03
 8/21 anonim ***** válasza:
94%

Azt nem tudom mire jó,de ha egyfolytában szól szinte minden nap engem is idegesítene.De ha a zene stílusa ellen van kifogásod vigyél át egy neked tetsző CD-t és kérd a szomszédot tegye be egy kicsit azt.

Én meg próbálnám,bár a szomszéd néni nem igen szereti Manu Chao-t.:)

2014. okt. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

mi a f...m az a dögösrobi?

Először azt hittem,hogy azzal a Robikapával dolgoznak...

2014. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Melyik az a dögösrobi?
2014. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!