Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen Londonban élni?

Milyen Londonban élni?

Figyelt kérdés
Vannak fent olyanok, akik Londonban laknak/laktak? Szerettek ott élni? Milyenek az angolok? Barátságosak, vagy inkább külföldiekkel barátkoztok? Mik a legnagyobb különbségek Magyarországhoz képest? Kint akartok maradni, vagy vissza szeretnétek később költözni?
2014. nov. 14. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Lodonban nincsenek is angolok
2014. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
*Londonban
2014. nov. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1 évig éltem Londonban. Bőven elég volt. Azóta egy angol vidéki városba költöztem ahol élnek is angolok. Londonban inkább csak dolgozni járnak.

London koszos, büdös, mindenki rohan, rengeteg bevándorló van akik azt hiszik ők szarták a spanyolviaszt. Sokan képesen átgázolni rajtad, csak hogy 1 pennyvel jobban járjanak. Barátságról szó sincs, csakis munkáról, üzletről. A legnagyobb különbség London és Budapest között az időjárás. Az időjárás sokkal jobb Budapesten. De amióta vidéki városban élek, sokkal lazább, lassabb az élet, és itt élnek angolok akiket ha kedvelnek barátok lehetnek.

2014. nov. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

En Londonba eltem egy evet,mostmar videken lakok,szuletett egy kisfiam es hat itt sokkal biztonsagosabb.

Londonba rengeteg az idegen,az elso jol mondja,keves az angol. :)

Szerettem ott elni,en mindig szerettem a nagyvarosi eletet.Munka van dogivel.

A hatrany,hogy nagyon draga a lakas berlet.Itt videken ket szobas lakast kap az ember abbol a penzbol,amibol Londonba csak egy kis studio lakast.Jah es a masik horror osszeg a berlet,ha tomegkozlekedsz.

Nem tervezem,hogy kesobb hazamegyek.Szeretnek itt elni a kisfiammal,de talan egyszer meg Londonba visszasodor minket az elet..

2014. nov. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 17. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!