Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyivel másabb Londonban...

Mennyivel másabb Londonban élni melegként mint Budapesten?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ott mennyibben másabbak a lehetőségek illetve mennyire elfogadóak az emberek. Nyilván ott is lehetnek olyanok, akik nem fogadják ezt el, de nyilván másabb lehet ott.

22/F


2013. jún. 22. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:

más, igen, eléggé más!

de mire gondolsz?

2013. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Londonban el a legnagyobb meleg kozosseg Europaban, rengeteg a meleg es a meleg szorakozohely is, sokkal toleransabb varos mint Budapest ilyen szempontbol.
2013. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Angliában és nem csak Londonban, már régen elfogadott a másság. Persze itt is vannak még jócskán akik nem igazán értenek egyet az azonos neműek kapcsolatával de tolerálják. Vannak akik egyenesen ki nem állják a melegeket, de valahogy tudják ezt is kezelni.

Jó magam is maradi vagyok ilyen téren, de tudom tolerálni. Vannak kollégáim is akik melegek, együtt élnek, dolgoznak, de nincs velük semmi gond.

Én úgy tapasztaltam, hogy itt kint a melegek többsége magánügyként kezeli a nemi hovatartozását. Talán ezért sincs velük annyira ellenségeskedés.

2013. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat kepzeld, igaz nem London, hanem egy videki varos, de nalunk a munkahelyen ha nem is kotelezo, de elvart, hogy reszt vegyunk a gay pride-on evente. Es tudod mit, senki nem akad fenn ezen, mert tenyleg jo kis party az egesz. Elobb fog beszolni neked valaki azert mert magyar vagy, mint azert mert homokos vagy, de persze az elobbi sem jellemzo, foleg nem Londonban. Egyebkent az itteniek pont azert szoktak szidni a kelet-europai bevandorlokat leginkabb, mert allandoan beszolnak a feketekre, indiaiakra, melegekre, ami pedig itt egyaltalan nem szokas, sot.
2013. jún. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
elvárt? na ez jó ... sztem nálunk ez fordítva van, mert vegyenek csak észre, és másnap repülsz mert alkalmatlan vagy a munkakörre, az tuti.
2013. jún. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

igen, tényleg ...


csak egy példa de sok hasonló van:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__44716..

2013. jún. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is egy angol kis városban élek (ami nem is olyan kicsike) de itt nincs semmi elvárás egy homi partira. A szexuális hovatartozás tabutéma.. Mi sem reklámozzuk hogy heterok vagyunk, és a meleg kollégáim sem reklámozzák hogy melegek. Az tény, hogy azért mert valaki meleg még nem vesztette el az állást vagy nem érte kellemetlen incidens.

Én például 2 éve jóba lettem az egyik kolléganőmmel, és nagyon szeretek vele dumálgatni. A napokban kaptam meghívott az esküvőjére, és akkor jöttem rá, hogy leszbikus. Az új hír ellenére is még ma is a legjobb fej csajnak tartom, és jó barátomnak.. Sosem volt téma hogy ki kivel fekszik le..

2013. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez egy baromsag hogy elvart lenne a gay pride-on valo reszvetel. Azert tud toleransabb orszag lenni Anglia mert mindenki maganugykent kezeli a nemi hovatartozast, nem pedig a masik arcaba tolja hogy NEZD B*ZI VAGYOK!!! mint itthon.


Azt meg megint csak ketlem hogy azon a munkahelyen egy ember nem volt aki valami munkaugyi hatosagnak megemlitette hogy hello, elvaras volt reszt venni a gay pride-on, ez igy nem para?

2013. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jo nem a megfelelo szo az elvaras, csupan azt hangsulyoztam, hogy ki szoktunk nezni es senkinek semmi baja vele, mert tenyleg jo buli szokott lenni. Az meg oke, hogy maganugy, de aki nyiltan vallalja, azt se kulonbozteti meg hatranyosan senki. Szoval azert nem kell ugy beallitani, hogy csak azert toleransak, mert mindenki titokban tartja.
2013. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De azt se felejtsuk el, hogy itt az UK-ban eleg erosen ra van mindenki kotelezve a PC viselkedesre. Elobb repulsz a munkahelyedrol, ha valakit lebu zizol, mintha total alkalmatlan vagy a munkadra.
2013. jún. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!