Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyen a családunk, a...

Mit tegyen a családunk, a szomszéd ellen?

Figyelt kérdés

Teljesen kétségbe vagyok már esve, nem tudom mit tehetnénk.

Elég messze lakok, így messziről nagyon segíteni sem tudok, de szeretnék. Legalább tanácsokkal, vagy bármit megadnék.

A szomszéd terrorizálja a családomat, szó szerint. Feljelentett minket állattartásért, kert miatt, amit megnyertünk, nem is volt kérdés mert csak kapálózik. Most viszont megint zaklatja őket! Pl: nagyobb kővel dobálja a kutyánkat a saját udvarunkra, fenyegetőzik, hogy most miért és hova fog fordulni. De ilyen gyerekes, kitalált dolgokkal. Viszont amitől félek, hogy átmegy és bántani fogja őket.Volt már rá példa, szerencse, hogy többen voltunk otthon, de ez nem mindig megoldható. Anyukám is teljesen ki van már. A szomszéd nem mondja mi baja van, csak kikészít minket. Senki nem tesz és nem tud ellene tenni semmit, "sárga" papírja van, elismerten örült. Mit lehetne tenni, a költözésen kívül? Hogyan ne aggódjak ennyi? Köszönöm a válaszokat.


2014. nov. 19. 22:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon sokan ezek szerint álomvilágban élnek, 0%-ra pontozták az elõttem szólót, pedig sokmindenben igaza van.

Ezért kellene átmenni hozzá, jól megruházni.

Te volnál a būnõzõ, szóval a törvény téged védene.


Miért csak az amerikai filmekben van az hogy egy "félcédulás" ember élhet a többi normális ember között, mindaddig amig közveszélyessé válik. Abban a pillanatban adják rá a kényszerzubbonyt.

Magyarországon is az ilyeneknek intézetben lenne a helye, csak itt nincs pénz arra a célra.

2014. nov. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én senkit nem pontoztam, van mindenki válaszában hasznos :)
2014. nov. 21. 09:39
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem álomvilágban élnek, hanem van egy/vagy több valaki, aki azon élvezkedik, hogy mindenkit lepontoz kérdéstől, választól függetlenül. Írtam egy másik posztba is, ott is mindenkit lepontoztak, pedig csak ajándéktippeket kértek. :(


Remélem a kérdező azért nem veszi komolyan ilyesmit, mert valóban úgy van ahogyan írták. A rendőrség csak akkor segít, ha vér folyik, de a jegyző adhat tanácsot. De talán megkellene próbálni beszélni a szomszéd rokonaival, hátha tudnak valamit tenni. Sokat nem veszíthet a kérdező, max megmondják neki, hogy mégse segítenek.

2014. nov. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
3méteres betonfal + pitbull kutya
2014. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Az ő oldalában van a kerítés, ami ugye az övé, vagyis az ő része. Amit tegnap szépen felszedett, így már semmi nem választja el a két udvart..! Már a kutyánkat is féltjük tőle, mert a múltkor rádobott egy téglát. Sajnos, napról napra rosszabb a helyzet. Anyukám megkérdezte..és nem csinálnak semmit,annyit mondtak kerüljük stb..mert igazán még semmi nem történt! :(
2014. nov. 23. 20:46
 26/27 anonim ***** válasza:
Epitsetek ti egy keritest. Ha a sajat telketekre epititek es nem pontosan a telekhatarra akkor nem szolhat bele. Ha meg kart tesz benne megvan az ok a feljelentesre. Ha a kutyat bantja akkor szinten fel lehet jelenteni allatkinzasert.Ha gyermek is van a csaladotokban akkor kiskoru veszelyezteteseert, mert a tegla a gyereket is eltalalhatja, ha felnott ember van, akkor akar testi sertesert.Csak van valami megoldas, kell lennie. :s
2014. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az lemaradt: ha atteszi akarcsak az egyik kisujjat a kerites helyen a ti telketekre akkor mehet ellene a birtokhaboritasert a feljelentes!
2014. nov. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!