Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Felettem lakó szomszéd zaja...

Felettem lakó szomszéd zaja ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hosszas keresgélés után sikerült kifognom egy ideális lakást. Csendes környéken van, falszomszédok nincsenek, szép világos, modern lakás. Csak felettem laknak. Eddig nem volt gond, mert egyedülálló idős volt, de eladta, fiatalabbak jöttek ide. Semmi más nem zavar, csak amikor pakolnak, vagy mászkálnak a lakásban. Annak a zaja áthallatszik, mély hangok, dübörgés formájában. Mit lehet ellene tenni?

2014. nov. 17. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Nyilván vékonyak a falak, így mindent hallani fogsz. Nyilván a felső szomszédaid sem szumó birkóznak , és hát pakolni, mászkálni nekik is kell a lakásban. Ahogy te is pakolsz vagy mászkálsz (wc-re ki, konyhába be stb)

Ha nagyon zavar akkor csináltass hangszigetelést.

2014. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem figyeltél eléggé. Nem a falakkal van gond, hanem a födémmel. A kérdés pedig arra irányult, hogy mit lehet tenni. Azt írtad, hogy szigetelni. De milyet?
2014. nov. 17. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Le kell hang szigetelni a mennyezetet.

Erre többfajta lehetőség is van.

Pl.:

[link]

2014. nov. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit felhangosítani a tévét.
2014. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!