Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a teendő egy ilyen szomszéd...

Mi a teendő egy ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés

Beköltözött fölénk egy 3 gyerekes anyuka, hangosak a gyerekek, Ő meg ordenáré módon beszél velük. (Te mocskos r0hadék kuss0lj már, stb)


3x is lejött, hogy hangos a zene nálam (Délután 16-kor)

Nos eléggé leoldottam: munkaidőben úgy hallgatok zenét, ahogy akarok, mint ahogy köteles vagyok eltűrni, hogy a másik szomszéd fúr-farag, meg azt hogy az ő gyerekei zuhognak. Akkor maradjon nyugton. Este én is csendben vagyok, a falszomszéd sem fúr-farag, de a zuhogást és ordibálást hallgatnom kell majdnem éjfélig.


Amég ide nem költözött a nő, nyugi volt. (A zene hallgatást meg ne bődületes hangerővel értésétek, cska úgy normálisan)



2014. dec. 1. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha következőleg szól, akkor ezt így mondd meg neki, kívánj további szép napot és mosolyogva csukd rá az ajtót.
2014. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
41%

A. Vegyél egy fejhallgatót és ne idegesítsd szerencsétlen szomszédodat.


B. Fenyegesd meg életveszélyesen.


C. Menj fel te is és küldd el az anyjába amikor ordibál.



Válaszd amelyik szimpatikus.

2014. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
52%

Csendháborítás 22 óra előtt is lehetséges, főleg a ház házirendje tiltja a korábbi zajongást.

És házirend nem dedózás, ha nem tartja be, feljelentéseként 30 ezer forintra is megbűntethetik.


A gyerekeivel való ilyen viselkedés meg kimerítheti a kiskorú bántalmazása fogalmát, és felkeltheti a gyámhivatal érdeklődését.


A zajongás meg a birtokháborítással kapcsolatos jogszabályokat is.


Utána kell nézni ezeknek és feljelenteni, a rendőröket ki hívni neki.


Sajnos mindenki csinálhat gyereket, pedig sok idiótának nem szabadna.

2014. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

2-es válaszoló fején találta a szöget.


Én kérdezés nélkül verném szájba a nőt meg a férjét is ha ott van.


Valószínűleg ezzel a megoldással szegény gyerekeken is lehetne segíteni, mert ha a hülye anyja a földön fekszik szétvert fejjel akkor talán ő is átéli egy pillanatra hogy mit művel a gyerekeivel.


És még ha ő nem is bántalmazza őket fizikailag -amit kétlek- akkor is szét nyomorítja szerencsétleneknek a lelki világát és ezt majd szívhatják egész életükbe.


Szóval így is nagyon pici elégtételnek gondolom azt hogy a nőt alaposan meg kell ruházni.

2014. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán Nálad is beválik (egy hasonló kérdésre már megírtam):

Korábbi panel lakásunkban volt egy "akna" (nem tudom mi a neve, de ebben voltak a viz-, szellőző, stb. csövek), ami összekötötte az emelteket, ez hozta, vitte a hangot.

Alsó szomszédom panaszkodott, hogy minden lahallatszik hozzájuk. Levettem a zárólapot, alaposan kitömtem szivacsdarabokkal, s megszünt a panaszkodás. Ezután már a hangosabb tv-zés sem hallatszott le.

Nálad kicsit komplikáltabb, felfelé nehezebb kitömni, de érdemes megpróbálni.

2014. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!