Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valaki, aki messzire költözött...

Valaki, aki messzire költözött, érezte már úgy, hogy mi a hapculákos farokért költözött el?

Figyelt kérdés
17éves vagyok,és miskolcról egy borzasztóan unalmas helyre költöztem,húzok vissza egyetemre az biztos...
2014. dec. 11. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálom hogy nem szereted, én 1 évig laktam miskolcon, nagyon szerettem, most visszajöttem debrecenbe, és mégjobban utálom mint eddig..
2014. dec. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Janka néni ***** válasza:

Igen. Én nagyon sokáig éltem egy helyen, de kénytelenek voltunk elköltözni 220 km-re.

Sajnos nem jött be és mivel kényszer és a gyerek itt jól érzi magát, maradunk.

Nem tudom szeretni az új környezetünket, pedig volt rá eddig öt évem. Próbálok mindent megszokni, megszeretni, a környezetem nem is veszi észre, hogy nem 100 %ig érzem jól magam itt. A város egyhangú és hiányzik egy csomó szolgáltatás (egészségügyi, kulturális), amit megszoktam "otthon".

Igazad van, ha visszamész egyetemre is, meg később, ha maradsz Miskolcon (ha csak nem folytatod te is külföldön).

2014. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
külföldön soha :)
2014. dec. 11. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
ku**a habcsulák.
2014. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!