Kezdőoldal » Utazás » Európa » Csapról hogy lehet tömegközlek...

Csapról hogy lehet tömegközlekedéssel eljutni Beregszászra? Vonat a két település között tényleg csak valamikor éjszaka megy, mint ahogy azt az ukrán vasutak oldala meg a poezda. Net írja? Valami busz van?

Figyelt kérdés

2012. nov. 7. 18:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Hmm, megnéztem az elektricska menetrendet és láttam egy olyan megoldást, hogy Csapról elmegyek Batyovóra és onnan egy másikkal Beregszászra. Ti szoktatok így utazni?
2012. nov. 7. 20:22
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A vonatok elég ritkán járnak, én buszt un. marsutkát ajánlom.

Van közvetlen járat Csap és Beregszász között, de csak 3-szor naponta:

kb. 6:10, 10:50, 15:25. indul Csapról.

Vagy a Csap Ungvár járattal (kb. 20 percenként jár) elmész Ungvárra, Ungváról nagyon gyakran mennek buszok Beregszászra vagy Beregszászon át. Vagy a csap Munkács járattal elmész Munkácsra (minden óra 20-ik percében indul), Munkácsról nagyon gyakran mennek buszok Beregszászra vagy Beregszászon át. Csapon a buszok a vonatállomás elől indul.


Ha nem csiped el a Csap-Beregszász járatot, én azt javaslom, hogy menny el Munkácsra és onnan Beregszászba.


buszmenetrend:

[link]

2012. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!