Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért köszönjek a szomszédomna...

Miért köszönjek a szomszédomnak csak azért mert mellettem lakik/mellette lakok?

Figyelt kérdés

Mert én nem köszönök azoknak! Rosszindulatú kárörvendő emberek egész nap otthon vannak és mikor én is otthon vagyok pletyiznek mindenkiről!


Ránk hívták a patkányok a rendőröket mikor csak beszélgettünk a teraszon, nem is hallgattunk zenét, nem is kiabáltunk!

Persze a kutyájuk meg a legyet is ugatja, az nem gond...


És megszólnak ismerősök hogy miért nem köszönök a szomszédnak? Ők köszönnek mikor nálam vannak, én csak nézek rájuk flegmán!


Miért kellene köszönni ilyen embereknek?



2014. júl. 6. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy kell köszönni az ilyen embereknek ne is foglalkozz velük ha meg ők köszönnek akkor még csúnyán lenézően rájuk is néznék majd felszegett fejjel elmennék ha pedig nem esne le nekik a helyzet akkor az az ő butaságuk
2014. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az ilyen hülye harcokat külső szemlélő nem fogja látni, idegen szemnek annyi jön le hogy a szomszéd köszön, te meg nem.
2014. júl. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!