Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Igaz az, hogy a panel/társashá...

Igaz az, hogy a panel/társasház lakói nagy része lusta a kerti munkához?

Figyelt kérdés
És nem kényszerből laknak ott, hanem nem akarnak se havat lapátolni, se járdát söpörni, se gazolni, csak beülni a tv elé aztán sörözni!

2015. jan. 2. 10:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

lusta, panelproli mind!

ötödiken lakom :D

2015. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Panelban lakom, tény, hogy a hátam közepére sem hiányozna még a kerti munka és a hólapátolás is, de megnyugtatlak, a sört sem szeretem.

Egyébként miért zavar?

2015. jan. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem azért Mo-on nincs annyi hó, hogy hatalmas gondot okozzon az ellapátolása. Én világ életemben panelban laktam és nem vágyom a kertészkedésre és leginkább azért, mert fogalmam sincs az egészről. Úgyhogy szerintem nem lustaság miatt nem kertészkednek a panel lakók, hanem mert egyszerűen anélkül nőttünk fel és emiatt nem is értünk hozzá és nem is vágyunk rá. Persze kivétel mindig van.
2015. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet így általánosítani, sokak egyszerűen nem engedhetnek meg maguknak egy kertes házat, míg mások tényleg nem csinálnának semmit egész nap és a szomszéd menne át lenyírni a félméteres parlagfüvet a kertjében.
2015. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%
Panelban lakom, de ha családi házunk lenne, ott sem művelnék kertet. Esetleg, csak gyümölcsfákat. Fűnyírással nincs bajom, sem a hólapátolással, főleg itt, ahol évente kétszer kell.
2015. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%

Én kertesházban élek, de nem foglalkozom a kerttel mert nem szeretem ezt a paraszt munkát.

A nagyszüleim viszont panelban élnek, és állandóan kijárnak a nyaralójukba, csak, hogy kapálhassanak.

2015. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy, a lényeg, hogy valamiért utálkozni lehessen.
2015. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Te komolyan azt hiszed, hogy valaki azért költözik panellakásba, hogy ne kelljen a kerttel foglalkozni, havat lapátolni, járdát söpörni?

Ne légy már ennyire hülye! Sokan nem engedhetik meg a kertes családi, vagy sorházat például, és most miért kell lenézni azt, aki panelban lakik?

Mi is az elsőn lakunk, ennek ellenére mamámnál folyamatosan kertészkedtem, kutyát sétáltattam, stb. Hadd lakjon már az ember ott ahol akar. Semmivel sem rosszabb a panellakás a családi háznál. Most gondolj bele, h pl Budapest mekkora lenne, ha csak családi házak lennének.


Soha nem értettem honnan jön ez az újabb utálkozás a panellakók és a kertes házasok között. Nincs elég széthúzás enélkül is?

2015. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Főleg amikor a 30 milliós Merci áll a panelok parkolóiban... :D

Biztos nem telik kertes házra...

2015. jan. 2. 13:07
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

"Főleg amikor a 30 milliós Merci áll a panelok parkolóiban... :D

Biztos nem telik kertes házra..."


Könnyen lehet, hogy telne, de nem erre szeretnének költeni. Miért baj?

2015. jan. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!