Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet megakadályozni,...

Hogyan lehet megakadályozni, hogy az alsó szomszéd az erkélyen dohányozzon?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, és az alattunk lévő emeleten élő család sokat dohányzik, főleg az erkélyen (meg a vécében is). A füst persze felfelé száll hozzánk, így szinte lehetetlen szellőztetni, mert tele van füsttel a lakás télen-nyáron. Mit csináljak, h. ne kelljen a füstöt szívni?

2015. jan. 19. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
"véletlenül" kiborítanék egy vödör hideg vizet az erkélyről, véletlenül pont az illető nyakába. Vagy összekevernék mustárt meg majonézt és az erkélyről csöpögtetnék rá hogy úgy tűnjön mintha madár kaka lenne.
2015. jan. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Vagy egy virágot cseréppel együtt pont a szomszéd nyakába fújt a szél ;)
2015. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
Ha már lepontoztok indokoljátok is meg miért ;)
2015. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
A szomszédnak ehhez joga van. Én nem vagyok dohányos, nem azért írom ezt, de így van. Nem tehetsz mást, mint hogy más lakókörnyezetet választasz. Sajnos a panelban élés többnyire ilyesmivel jár,hogy érzed, hallod, esetleg látod a szomszédot akkor is, mikor nem akarod. A hiábavaló veszekedéssel csak a saját életedet is megkeseríted.
2015. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%

Megkérném őket. De valószínűleg nem sok mindent tudsz tenni.

Vagy húzol egy "vásznat" az erkélyed korlátjára, hátha akkor nem fújja telibe az erkélyedre a szél.

2015. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Én is várom miért lettem lepontozva ;) szép szóval úgyse lehet elérni semmit.
2015. jan. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg még magassarkúban mászkálnék, ha szólna érte akkor megmondanám neki hogy én meg a cigit nem szeretem..
2015. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
Röviden: sehogy. A saját lakásában nem szabhatod meg, mikor és hol dohányozzon. Mondom ezt úgy, hogy időnként én isszenvedek a velünk egy szinten lévő erkélyen cigaretázzó bűzétől.
2015. jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen, éppen ez az, hogy tisztában vagyok vele, hogy a saját erkélyén azt csinál, amit akar. Veszekedést nem akarok, mert mégiscsak napi szinten találkozunk, kínos lenne haragban élni, és attól még valszeg nem oldódna meg a probléma. De most tényleg ezért költözzek el? Annyira nem életszerű, és olyan elkeserítő.
2015. jan. 19. 20:43
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
Sose értettem ezért miért kell rinyálni. Csukd be az ablakot és kész. Alattunk is dohányoznak, de kit érdekel??
2015. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!