Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan szúrjak ki a szomszéddal?

Hogyan szúrjak ki a szomszéddal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elegem van a szomszédunkból. Egy milliomos dagadt öregasszony, aki azon élveszkedik hogy minket jelentget fel állandóan. Nyáron azért akart feljelenteni, mert túl nagy volt nálunk a fű, és átszáll hozzá a fűmag, volt hogy a levágott gallyakat (rózsáról, sövénnyírásból) el akartuk este tüzelni, persze ő már egyből jött hogy feljelent. Ez a nő beteges. Falat épített a terasza köré hogy ne lássuk mit csinálnak . Most kijött hozzánk az ÁNTSZ mert feljelentett hogy piszokság van nálunk. Hogy mi volt az a nagy mocsok? Kitettem a bejárati ajtónk elé egy ócska ládát benne néhány régi cuccal, és mellé 2 zsák szemetet, amit nem vitt el a kukás múlthéten mert elfelejtettük kirakni. EGÉSZ NAP MINKET LES! EZ NEM NORMÁLIS!!!!

Hogyan viszonozhatnám a kedvességét?:) (Persze amiből nem lesz bajom)



2015. jan. 11. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Én vennék egy macskát, hogy telesz@rja a kertjét.
2015. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Pff, én is agybajt kapnék hogyha a szomszédom el akarná tüzelni a gallyait (ingyen le lehet adni kommunális gyűjtőkben), meg a szemetét az ajtaja előtt tárolná. A nagy fű meg igénytelenségre utal.
2015. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a jogot nézed, akkor ez akár életetek végéig is elnyúlhat, arra várva, ki csinál majd egyszer nagyobb bakit.

Aztán valakinél borul a bili, mint annál a Heves megyei rendőrnél, aki agyonverte az idős szomszédpalit, mert az mindig szórakozott vele.

Én tojnék a jogra, ha csak egy öregnénike, kerek perec közölném vele, ha nem fejezi be amit csinál, véletlenül el fog esni az utcán, és beveri egy kőbe a fejét...

De előtte még jópárszor zaklatásért feljelented.

2015. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem az utcán tárolom az ajtóm előtt , hanem itt bent a kertben. Az ember vesz egy házat és nem csinálhatja azt amit akar? Mellesleg igénytelenség: Napi 12 órás műszakban voltam egész nyáron :))) A fű körülbelül 5 centi magas volt maximum, mivel kértem mindig segítséget a barátaimtól. Az meg hogy el akarom tüzelni a gallyakat, rendben van hogy zavarja, de akkor 1 héttel később ő miért égetett el 30 kg hulladékot?? Kicsit vicces.... az egész utca tőle bűzlött és még ő akarta rámhívni a rendőrséget a kertimunkából visszamaradt gallyak végett
2015. jan. 11. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,ez már betegség nála.Szerintem nem érdemes csatát indítani.Inkább ha tudod,tegyél gyékényt a kerítésre,vagy gyorsan növő örökzöldet,ami kitakarja a nőcit.
2015. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tegyél egy jól lezárható üvegbe vizet, abba krumpli héját, nyers husimaradékokat, esetleg májat, babot és zárd le kB két hétre amikor látod hogy egy ideje forr az ajtaja elé öntöd halál. A mi szomszédunk Kihívta a tévéseket de nem tudta meg mondani hogy mi történt oda szartak vagy hánytak vagy meghaltak e ott.... 3és fél hétig nem lehetett elmenni a háza mellett... Elköltözött...
2021. jan. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!