Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ordítva zsidózik engem a...

Ordítva zsidózik engem a cigány szomszédom mindig. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Tavaly decemberben vettünk Monorierdőn egy kis házat,amivel azért foglalkozni kelett.Elkezdtem rendezgetni a dolgokat,a belső teret bontottam az átalakítás miatt,festettem stb.Na ekkor kezdődött hogy a szomszédnak ez nem tetszett,mert állítólag nagyon hangosan dolgozok,stb,stb,stb.Sajnos cigány az illető nő,nem szegény,elég jól élnek,és sajnos nem tud szépen szólni,még ha jogos is lenne,hanem rögtön úgy jön oda hogy megöllek te rohadt strici és hasonlók.Elkezdtek érdeklődni utánam és valahol azt halották hogy én zsidó vagyok! Tény hogy nem vagyok zsidó,de öket ez nem érdekli,szerintem azt hiszik hogy én csak tagadom.Na azóta ha valami nem tetszik neki,akkor a kertből ordíbál át hogy meg fogsz dögleni te büdös zsidó,gázkamrába foglak zárni,mész a bibsi tesóid után és hasonlók hosszú perceken át.Először nem foglakoztam vele,de amikor visszaszóltam akkor csak jobban rákezdet,gondoltam egyszer majd megunja,de nem.

2015. febr. 7. 21:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Feljelented.
2015. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
A láncfűrész lecsillapítaná...:-D
2015. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb készíts felvételt és fordulj a hatóságokhoz. Ezért akár börtönbe is kerülhetnek, mert gyűlöletbeszédnek minősül.
2015. febr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírója vagyok!

Ma addig fajult a dolog hogy avart és egyéb kert hulladékokat tüzeltünk az udvaron.El kelett mennem egy ki időre de mivel a tüzet az udvar közepén raktam ahol nem volt más éghető dolog,igy ugy gondoltam hogy nem lesz baj ha elugrok egy kicsit.Alig telt bele percbe már apósómat hivták telefonon(az ő számát tudják) és eszméletlenül szitkozódva ordította a telefonba hogy itt hagytama tüzet,fel fog gyulladni a kerítése,és utána a háza,oltsuk el.Persze nem késlekedtem,azonnal indultunk párommal hogy eloltsuk a tüzet.Gyalog mentünk és ahogy odaértünk a házunkhoz már rohant ki a a szomszéd cigány nő és egy másik cigány nő is,nekiugrottak a páromnak alig tudtam leszedni róla,egyfolytában orditott hogy megöllek titeket ... zsidók,rátokhívom a családomat és hasonlók.Mi bemenekültünk a házunkba,eloltaottuk a tüzet,de egyfolytában szidkozódtak a szomszédból és fenyegetöztek hogy kihívják a rendőröket mert fel akartam gyujtani őket.

Nemsokra rá meg is jöttek a rendőrök,bejöttek én elmondtam nekik hogy mi volt,ök elmondták hogy nem lehet csak úgy tüzet rakni,de én mondtam hogy ezért vállalom a felelőséget,ha kell kifizetem a büntetést,hisz ugysem történt semmi baj.Elmeséltem neki hogy mi a helyzet köztünk,azt mondta elhiszi,ismeri öket.Nagyon rendesek voltak a rendőrök,még az adatainkat sem vették fel,csak szóban figyelmeztettek,és átmentek beszélni a szomszédhoz.Fél füllel halottam amit mondtak a rendőröknek,persze mindent tagadnak.Sajnos az utcán szembe is egy rokonuk lekik ,aki azért rendes,beszélgettem régebben vele,de ilyen esetben kiáll a családja melett,illetve inkább nem is avatkozik bele,ö"nem tud semmit". Szóval semmi esélyem arra hogy mellém álna valaki.

Mit tehetek ilyenkor?

2015. febr. 7. 21:27
 5/27 A kérdező kommentje:

Bocsássatok meg csak hirtelen nagyon sokat akarok irni,és nem vagyok profi a gépelésben. Szóval tanu az tuti nem lenne,a többi szomszéd aki nem a a rokonuk,összesen 2 ezen a kis részen tuti nem jönne el,ök félnek tőlük. A rendöröknek azt mondanák tutira hogy ők ileneket nem mondtak soha....szóval teljesen reménytelen.

Decemberben vettük a házat de azóta még nem mertünk beköltözni,inkább azóta is apósoméknál lakunk ketten egy kis gyerekkel. Én már teljesen kivagyok.

2015. febr. 7. 21:31
 6/27 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik hozzászoló igazad van! Csak annyi a baj hogy eddig nemcsináltam felvételt,és a mai ránktámadásuk után és hogy a rendörök nem adtak igazat nekik úgy felhúzták öket hogy különösen haragosak lettek ránk.Kb 2órát ültünk egy sötét lakásba hogy hátha azt hiszik hogy már nem vagyunk ott,és csak akkor mertünk a kertek alatt elsomfordálni.

A párom azt mondta hogy soha többé nem akar visszamenni a házba,és a mai eset után már nekemsincsen sok kedvem odamenni.Ha ma nekünkugrottak és még nem is tudtak feljelenteni minket akkor legközelebb mi lesz? Már szinte tudom hogy megint várni fognak minket és ki udja akkor mi lesz? Nem vagyok egy erős izomzatú ember,annyra huha bátor sem vagyok ha egyszerre több cigány ugrik nekem,sajnos zsidó sem vagyok.... Most 2hónap múlva adjam el olcsóbban a házam? Akkor tutira nem lesz ujra saját lakásom,igaz igy sem

2015. febr. 7. 21:42
 7/27 anonim ***** válasza:

6: Haverokkal nem tudnátok beszélni és együtt visszamenni, kamerával meg ilyesmi?


Azt meg nekik nem kell tudniuk, hogy zsidók vagytok. Talán még a hasznotok is származhat az antiszemitizmusukból. Akár a nyilvánossághoz is lehetne fordulni.

2015. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nem sok haverom van,aki van az sem hiszem hogy beválalna egy verést.Én is gondolkoztam rengeteget,de semmire sem jutottam.

Most öszintén mit lehet tenni ha neked ugrik egyszerre 4-5 cigány??? Ugy elveszik tőlünk a kamerát hogy csak na és még jól lel is vernek minket.

2015. febr. 7. 21:56
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz vadász engedélyt és "célozz rá", hogy könnyen cigány idény is lehet, ha így folytatják:D
2015. febr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
47%
engem "magyar kutyának" szoktak hívni a helyi cigány bandák...
2015. febr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!