Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lehet, hogy meghalt a felső...

Lehet, hogy meghalt a felső szomszédom és az ő szagát érzem?

Figyelt kérdés
Napok óta fura szag jön a szellőzőből (panel lakás) és egyre erősödik. Fölöttünk egy nagyon öreg néni lakik, még nem láttam nála látogatót. Az előbb becsengettem hozzá, de semmi válasz. Azon a szinten is érzem a szagot, de ott csak nagyon picit. A szomszéd lakás üresen áll, ott nem lakik senki.

2014. okt. 19. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Elvileg rendőrt kell hívni.

Mard írd meg mi volt.

2014. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a felső szinten a többi szomszédot, hogy mikor látták utoljára. Ha ők is régen, hívjátok a segélyhívót.
2014. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én felhívnám a rendőrségi ügyeletet, ott kérdéseket tesznek fel, s ha indokoltnak látják,intézkednek.Minden esetre te szóltál.Sokszor az éber szomszédokon múlnak dolgok.Na, erre én is kíváncsi vagyok, milyen irányt vesz az ügy. Megírod?
2014. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges! Bár egyszer én is jártam már így, jött a szag, csengettünk, nem jött ki senki, már majdnem a rendőrséget hívtuk, mikor megérkezett a néni - kiderült, hogy kórházban volt. A szagra nem derült fény, hamar megszűnt, talán a néni lakásában rohadt valami.
2014. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a szomszédokat, hogy találkoztak-e vele mostanában, ha nemleges választ kapsz hívd a hatóságokat.
2014. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, ők sem látták. Akkor felhívom a rendőrséget.
2014. okt. 19. 13:55
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha régóta ilyen akkor valószínű, de reménykedjünk abban hogy jól van.
2014. okt. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kijött a rendőrség? Néni megvan?
2014. okt. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sajnos jól sejtettem, elhalt a néni.
2014. okt. 19. 16:07
 10/17 anonim ***** válasza:
12%

"meghalt a felső szomszédom és az ő szagát érzem?"


Bocs, és tudom, hogy nem szabad ezzel viccelődni, de erre a mondatra, hogy a "szagát érzem" az ugrott be, hogy : kifi*gott

2014. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!