Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van egy lány, de olyan srác...

Van egy lány, de olyan srác tetszik neki aki alapból idegbe hoz, hogy miért ő semmi nincs a gyerekbe szerintem?

Figyelt kérdés
Kecskemétiek, 16-20 évesek akik így bejárnak városba mit tudnak K. Dávid (fültágítós) srác nyomul a lányokra? Vagy mitől lenne ennyire bejövős akár az ismeretségi körömben, és most nem azért mert hiányzik nekem is egy hasonló helyzet csupán ráuntam hallani hogy beszélnek róla a múltkor egy lány őt linkelte a koleszból, de nekem meg a csaj bejön, ezért vagy szidjam a srácot a csajnak és nemfog neki tetszeni (én nem vagyok irigy) vagy hasonló stílust vegyek fel mint az övé, éppen lehet hogy nem egyedi dolog lenne de szépen-nagyon bejön a csaj a kérdést nagyjából miatta írtam ki

#Kecskemét #Lány megszerzése
2015. febr. 13. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés mindent felül múl így hajnali fél 2-kor.

Nem is az a baj ,hogy nem tudsz fogalmazni és a felét se értem annak amit írsz, de honnan a jó életből kéne tudnunk, hogy mi jön be meg mi nem annak a lánynak meg, hogy ez a K. Dávid miféle szerzet.


Mi a kérdés egyáltalán?

2015. febr. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, fél 6 után sem értelmezhető a kérdes. :)
2015. febr. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1.: Mi közöd ahhoz, hogy az illető lánynak tetszik a srác?

2.: Nem irigy vagy, hanem féltékeny arra, aki nem a tied.

3.: Ha kell neked a csaj, próbáljad meghódítani.

4.: Te sem engedsz beleszólni "párválasztásodba", te se akarj máséba.

5.: Tanulj meg úgy fogalmazni, hogy más is azt értse mondottad/leírottad alapján, amit te közölni akarsz!

2015. febr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ééééééééééééjaajj
2015. febr. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vissza kellene hozni a Mónika showt!
2015. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. tanulj meg fogalmazni, máris szimpatikusabb lennél bármelyik csajnak

2. fogalmam sincs ki az a k. dávid, de innen üdvözlöm

3. mit is kérdeztél?

2015. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!