Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit kellene...

Dávid20002062 kérdése:

Szerintetek mit kellene tennem (van egy lány aki tetszik)? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Helló! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mit kellene tennem? Van egy lány aki tetszik már viszonylag régóta és nem igazán tudom, hogy mit kellene tennem. Néha bökdös és piszkál én is szoktam piszkálni. Volt úgy, hogy óra közepén találkozott a tekintetünk és ő elkezdett nevetni, én természetesen elfordultam. Megmondjam neki vagy sem? Szerintetek tetszem neki? 15 éves FIÚ vagyok.

2015. febr. 9. 19:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy nem vagyok szép de csúnyának sem mondanám szerintem ink. átlagos. (Volt aki mondta, hogy nem vagyok csúnya.)
2015. febr. 9. 19:57
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ebből aztán semmi nem derül ki, de nincs vesztenivalód, hívd el randizni aztán majd kiderül. Ha sietsz akkor tökéletes az alkalom mert ugye szombat valentin nap
2015. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bejössz neki, adj Valentinnapra valami virágot, vagy szívecskét, hívd el randira.
2015. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mond meg neki . És hogy komolyan mondod
2015. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!