Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy kezdjek neki a takarításn...

Hogy kezdjek neki a takarításnak? Nem tudom rávenni magam, pedig iszonyat mocsok és rendetlenség van a szobámban, minden szét van dobálva össze-vissza, egy nagy káosz az egész.

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 13:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Ha sok minden elöl van, találd ki, hova fogod elpakolni azokat. Mert különben csak arrébb teszed, rosszabb esetben behányod egy fiókba vagy a szekrénybe. Ha valaminek nincs helye, akkor előbb-utóbb úgyis útban lesz.

Én is azt javaslom, hogy egy-egy dolgot tegyél rendbe, ne egyszerre vállalj túl sokat. Ha csak a ruhákat pakolod el mondjuk, vagy csak a takarítást csinálod meg, nem lesz elsőre nagy látszata: elfáradsz, és szétnézve úgy tűnik, hogy nem sok mindent csináltál, ettől pedig a kedved is elmegy.

Inkább ahogy többen mondták: csak egy íróasztalt, csak egy sarkot, stb. A lényeg, hogy ránézel, azt látod, hogy "na ez rendben van, jól néz ki, tiszta stb.", és így egyre nagyobb lesz az igényed is arra, hogy a szoba többi része hasonlóan nézzen ki.

2015. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Hát kösz a tippet. :) Még mindig nem csináltam meg. De már tényleg meg kéne.
2015. márc. 27. 20:17
 23/32 A kérdező kommentje:
Lehet nekem is fel kéne vennem, aztán felrakni a youtube-ra. :D
2015. márc. 27. 20:18
 24/32 anonim ***** válasza:

Azóta nem csináltad meg?

Durva :D

2015. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Hónapok óta ez van.

Ha gondoljátok, készítek előtte-utána fotókat. :D

Érdekel valakit? Mert ha azt írjátok, hogy igen, akkor feltöltök majd pár képet.

2015. márc. 29. 15:41
 26/32 A kérdező kommentje:
De ma meg kell csinálnom az ágyamat, mert már kezd büdös lenni. :S
2015. márc. 29. 18:02
 27/32 anonim ***** válasza:
Szeretnék képeket!
2015. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok , jöhetnek a képek :D
2015. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Na, töltök majd fel képeket. Csak előbb még meg kell találnom a nagy rendetlenségben azt a kábelt, amivel össze tudom csatlakoztatni a számítógépet a fényképezővel.
2015. ápr. 4. 22:41
 30/32 anonim ***** válasza:
Látom nem kapkodod el... :D
2015. ápr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!