Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Belerúgok a kerékpárúton...

Belerúgok a kerékpárúton parkoló kocsikba, miért tartanak sokan engem bunkónak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 15:01
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyi bűnöző párti van itt..."


Nem pártol téged itt senki. A rossz helyen parkolás szabálysértés, a szándékos károkozás viszont bűncselekmény.

2015. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 Tom Benko ***** válasza:
29%

Ad1: Azért tartana bunkónak, mert az vagy. Hagyjál nekik egy üzenetet a szélvédőn (én azt szoktam csinálni), vagy, h látod, normális, emberi hangon jelezd nekik a problémát. Az esetek nagy százalékában működik, egy idő után a maradék tirpák meg kénytelen lesz igazodni. Csak elég sokan kell csináljuk, minél több alkalommal.

Ad2: Tavaly március 15.-e óta közterületen sem szabad fotózni a tulaj engedélye nélkül bármit is (teljesen nonszensz módon), úgyhogy a fényképezéssel kicsit óvatosabban.

Ad3: Amíg az autó státuszszimbólum, mert egy kisautó is az átlagkereset többszörösébe kerül, addig lesznek olyan sarháziak, akik úgy vélik, hogy nekik a pénzük miatt minden megengedett. Nagyjából arra tartunk, hol most Oroszország van.

2015. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
AZ a baj hogy az üzenetből nem fogja megtanulni, de ha eltörik a tükörje akkor abból már fel fogja fogni.
2015. márc. 22. 09:56
 34/41 anonim válasza:
97%
Ha nem akarod megérteni amit mondunk ne értsd meg, csak ne csodálkozz, ha egyszer jól megvernek. És akkor minek tetted fel a kérdést, ha nem fogadod el a válaszokat?
2015. márc. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ha letörik a tükre abból azt fogja megtanulni hogy valami baromállat (jelen esetben te) vagy nem figyel oda vagy szándékosan rongálja a kocsiját. Egyszer benyel ilyet az ember, másodiknál kiborul és bevárja a "baromállatot" egy vascsővel vagy egyébbel kedvtől függően és jól megveri.
2015. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 Tom Benko ***** válasza:
0%
@33: De, meg fogja tanulni. Lehet, hogy nem elsőre, de meg fogja tanulni. Ellenben az agresszió nem oktat.
2015. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
68%
Szerintem az a legnagyobb probléma, hogy az emberek nem értik meg, hogy a fővárosbsn nincs elég bicikliút! Ez tudom, hogy megnehezíti a biciklisek életét, de éppen ezért el kellene gondolkozniuk, hogy nem kellfne biciklit használni. Vicc az egész, hogy egy Üllői út 2 sávos, és reggelente kerülgetem a kretén bicikliseket akik minden pirosnál beelőznek, mert akkor hirtelen "gyalogos" lesz belőle és a járdán folytatja az útját! A bicikli vidékre való! Ott elmehet a jószágnak tápért, meg kukoricáért, meg a kocsmába, de Budapesten takarodjon a biciklijével együtt! A kedvencem amikor bolond szülők a gyerekekkel bicikliznek a nagykörúton! Fantasztiku! Ja! És akkor említsük meg a Bubit! A legjobb! Főleg smikor éjszaka kerülgetem a részegen tekerő bubisokat a belváros 2 méter széles utcáin! Egyszónak is száz a vége: a bicikli vidékre való nem Pestre!
2015. márc. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

37:

De, bizony a kerékpár nagyvárosba is alkalmas közlekedési eszköz, az más kérdés, hogy sok a barom, amivel kezdeni kellene valamit, de ha valaki szabályosan kerékpárral közlekedik Budapesten, az teljesen normális dolog, hiába hőbörögsz. Mondjuk a stílusodban megtestesíted azt, amiért vidéken bunkónak tartják a pestieket.

2015. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 antistupid válasza:
69%

Autósoknak: A kerékpáros olyan mint az állat. Ezért találó, hogy ugyanolyan háromszögtábla alapon jelzik a biciklis-veszélyt, mint a vadveszélyt, csordajárás veszélyt (egy háromszögben egy marha). Sajnos nem mindiog jelzik. A biciklist, őzeket marhákat, egyéb állatokkal nagyon körültekintőnek kell lenned, mert -- mivel nem ismerik a KRESZT -- komoly anyagi kárt okozhatnak neked, s a biciklis állat miatt még meg is hurcolnak, de adott esetben az őz-állat miatt is. Nem érdemes móresre tanítani őket, mert ha belehalnak, az autós szív nem kicsit, NAGYOT.


Bicikliseknek: Sajnos állatok is vezetnek autót, ami miatt jobb, ha százszorosan odafigyeltek nem csak arra, hogy ti ne hibázzatok. Egyszer biciklisként fehér nadrágban a sárba-vetődést választottam, mert elütött volna egy szembe-előző kamion. AZ AUTÓ MEGRUGDOSÁSÁT TÁMOGATOM! NEM VAGY BUNKÓ, CSAK LE NE BUKJ! DE INKÁBB"VÉLETLEN" VERJ A SZÉLVÉDŐJÉRE EGY súlyos BICIKLILAKATOT. Majd máskor nem áll oda. A gyökér bunkó magyar utcaembere másból nem ért.

2015. márc. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer látnálak meg, hogy rugdosod a kocsimat, jól pofán vernélek az biztos! Én sem döntök fel minden biciklist, aki szabálytalanul közlekedik, persze nagyon örülök amikor szemben száguld velem az egyirányún, mint az állat. De nem tehetem meg, mert megsérül. Ha a dühödet meg képtelen vagy féken tartani, orvoshoz menj, mert ennek baromira nem lesz jó vége, ha így folytatod!
2015. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!