Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jogosan vagyok kiakadva, hogy...

Jogosan vagyok kiakadva, hogy elcsenegetnek egy-két dolgot a lakótársaim?

Figyelt kérdés
Speciális étrendem van, ezért csak bizonyos édesitőszeres csokikat ehetek, ami csak egyfajta boltban van. Külön kiutaztam érte és eltettem a hűtőbe, hogy másnap reggel megeszem. Hűlt helye volt és még ki sem dobták a papírt, le volt hányva a pultra. Tegnap vettem 10 tojást, ebből 4 már eltűnt. A banánomat is rendszeresen megcsócsálják. Persze volt már, hogy én is elvettem egy gyufaszálat vagy egy picike olajat, de az más szerintem, szinte észre sem lehet venni a hiányt. Igaz, én se vagyok egy angyal, mert mondjuk nem takaritok annyit, mint ők, mert én egyetemista vagyok, még az elején járok és nem büfészakon, szinte csak aludni járok haza, ők meg már csak a szakdogáikat írják és hétvégén is itt vannak. A minap rámszólt az egyik, hogy többet kéne takarítanom.
2015. márc. 18. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A takarításban igazuk van a lakótársaidnak. AZ nem mentség, hogy te nem büfészakos egyetemista vagy. Igenis neked is kell takarítani, hiszen te is ott laksz. Szóval ne mentegetőzz azzal, hogy sokat kell tanulnod. fél óra szünetben te is ki tudsz takarítani minden nap akár.

A kaja már más téma.

Nyilván ha ennyire nem tudjátok megállítani magatokat, hogy ne más ételhez nyúljatok, s ebbe beletartozik a kis olaj is (hiszen sok kicsi sokra megy), akkor tessék külön kis szobahűtőt beszerezni, amit beteszel a szobádba, és ott tarthatod a kajádat. Ha ez sem megoldás, és már a közös beszélgetésen is túl vagytok, akkor keres másik szobát.

2015. márc. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mikor egész nap főzőcskéznek és sáros cipőben járkálnak otthon, és hazaérek kismillió mosatlanra, amiből az enyém csak egy bögre, a reggeli kávé miatt, akkor szívesen elmosogatok mindent, de nem tartom arányosnak, ha ezt napi szinten elvárják.
2015. márc. 18. 09:51
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
mondjuk a spec édesítőszer mellé a banán, ami tömény cukor, nem túl jó választás...
2015. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
zacsakózz be mindent, és írd rá, hogy "ne nyúlj hozzá".
2015. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha sok gond van a lakótársakkal érdemes elköltözni inkább, ez tapasztalat.
2015. márc. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
2-es nem vagy tisztában a tápanyagokkal, nagy butaságot írtál...
2015. márc. 18. 10:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rinyálás helyett miért nem velük beszéled meg, hogy oké, takarítasz majd ötbbet, ha nem zabálják fel azt a kaját, amit magadnak vettél?
2015. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
de, tisztában vagyok, az egyik legnagyobb GI indexű gyümölcs a banán...
2015. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy fogyókúrázom, hanem, hogy speciális étrenden vagyok. Csak szőlőcukrot nem szabad ennem. De elkaptad a lényeget a kérdésemben.
2015. márc. 18. 17:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Hugyozz bele a piadba, tobbet nem isznak belole az garantalt. Koliban bevalt, nem viccelek.
2015. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!