Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » üdv. Hallot mar valaki olyat...

üdv. Hallot mar valaki olyat hogy gyerekeket rabolnak azert hogy szervekhez jussanak? Ez a hír kering erre es kivancsi lennek hogy ez igaz is lehet-e

Figyelt kérdés

2015. ápr. 22. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Oké, de ha el is rabolják, honnan tudják hogy a szerveikért?

Ezek a városi legendák mindig olyan részleteket tudnak, amik azért gyanút keltenek az emberben:D

2015. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jol irtad gyanut keltenek az emberben..bar sosem tudni mi igaz es mi nem...
2015. ápr. 22. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Ez a borsodi szervkereskedők legendája? Itt láttam a gyakorin pár napja, de lehet, hogy az is te voltál:-)
2015. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Most felméred a piaci helyzetet/igényeket vagy micsoda? :D


Ha figyelnéd a híreket, és valóban eltűnik egy kisgyerek, általában négy dolog történik vele.


1. Családi viszálykodás miatt valamelyik szülő engedély és értesítés nélkül ismeretlen helyre távozik vele (legtöbbször külföldre). Idővel körvonalazódik a gyerek holléte, egészséges, nincs semmi baja, nem szenved semmiben hiányt.


2. Apa/anya új élettársa féltékeny lesz a gyerekre, ezért egy mesével elcsalja valami kietlen helyre, tarkón vágja lapáttal és elkaparja. Napokon belül kiderül a gyilkosság, előkerül a holttest.


3. A gyereket "elrabolták" kezdődik a történet, aztán kiderül, hogy inkább megszökött, mert valami súlyos lelki gondjai voltak, amiről senki semmit sem tudott. Ilyenkor nyilatkoznak úgy a tanárok, a szomszédok, az ismerősök úgy, hogy "nem volt vele semmi gond, jó tanuló volt, csendes, visszahúzódó". Napokon belül egy részeg horgász, vagy egy nyugdíjas kutyasétáltató megtalálja a holttestet, általában folyóparton, bányató partján.


4. Interneten összeismerkedik egy idősebb emberrel, szerelmes lesz. A hármas pontban taglaltak szerint viselkedik a gyerek, végre úgy érzi, megértik. Elszökik vele ismeretlen helyre. Hetek múlva rendőrség előkeríti legtöbbször.


Honnan veszed, hogy ha egy gyerek eltűnik, akkor csakis szervkereskedők vitték el, meg elvitték ku.rvának Hollandiába vagy Malajziába?

2015. ápr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom miért lepődtök meg ezen, hát nálunk egyelőre nincs annyira reflektorfényben, de számos latin-amerikai országban meg statisztika van arról, hogy a szervkereskedők naponta hány gyereket rabolnak el X nagyvárosban. előbb-utóbb nálunk is el fog szabadulni a pokol sztem, ahogy nő a szegénység, már most is vannak Maonak amolyan non go zónái, ahova rendőr se nagyon megy be (tipikus cigógettók), vagy csak 10 autóval egyszerre ha nagyon keresnek vkit, na most én voltam itt kint mentővel, és hidd el, ledöbbentem azon, amit láttam. igazából azon se nagyon csodálkozok, ha vki otthon szül és ezeken a helyeken hidd el, abszolút nem tűnik fel és abszolút nem foglalkoznak vele, ha a kiskölyök eltűnik ... más a mentalitás, hatóságokhoz meg elvből sose fordulnak, tehát a tényleges helyzet ki se derül.
2016. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!