Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok azokról az...

Ti mit gondoltok azokról az emberekről, akik nem szeretik a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Fejtsétek ki a véleményetek légyszíves :)

2015. ápr. 20. 19:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
6%
Gyerekesek, félnek elismerni, hogy nem tudnak egy gyerekkel bánni és minden áron el akarják kerülni a kudarcot és inkább felveszik ezt a durcás hozzáállást.
2015. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Amíg nem bántja ôket, addig semmi bajom velük.
2015. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanolyanok, mint barki mas. En se szeretem a gyerekeket. 19/L/L
2015. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Számos tényező kombinációja lehet, kinél mi -nem túl érzelmes alkat, és/vagy nem igazán társasági lény, de a különféle érzékenységek is belejátszhatnak, sokak számára a gyerekek túl hangosak stb-, de esélyesen hozzáadódik a saját gyerekkorából valamilyen fajta lelki blokk.


Ettől még akit gyerekkorában ért valami komolyabb negatív esemény, még szeretheti a gyerekeket, van, hogy nagyon is van szülői szíve.


Egyébként nagyon nem mindegy, milyen korosztályról van szó. Nekem pl erős gondoskodási igényem van a kisebbek felé, míg a kamaszokkal általában erőfeszítést igényel, hogy jól kijöjjek.

2015. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

Én nem tartom őket aranyosnak.

Mások a kutyákat, macskákat, kisállatokat stb. nem tartják aranyosnak. Őket is el kellene ítélni? Ilyen kérdést miért nem tesznek fel?

2015. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Megértem tolerálom meg minden de a probléma az hogy az én anyám is ilyen...a kisgyerekeket is utálja (mindig elmondja) és a sajátjait is.....az ilyennek nem kell gyereket szülni ...ennyi
2015. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen a lelki alkatuk és kész. Valaki meg a zöldséget nem szereti.
2015. ápr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%

Van, aki eleve nem tud velük mit kezdeni, ezért elzárkózik tőlük; van akinek nem lehet gyereke, ezért elzárkózik a közeledésétől; van, akit kiskorában megalázott egy dedós társa, ami mély nyomott hagyott benne, ezért utálja a kölyköket.

Ítélet napig lehetne sorolni az okokat.


Nem ítélem el őket, mert nem lehet mindenkit szeretni. Nem bántom a kölyköket, de tőlem se várja egyik szülő se el, hogy abajgassam a porontyát, vagy hogy lenézzenek azért, mert nekem nincs és nem is kell kölyök!

2015. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Jut eszembe: életkortól is függhet a gyermekszeretet. Idő kell a szülői ösztön megjelenéséhez (kinek kevesebb, kinek több), persze van, akinél ez sosem jön el.
2015. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 jól mondja.
2015. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!