Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédban lövéseket...

A szomszédban lövéseket hallottam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Éppen vacsoráztam, amikor elhangzott 3-4 lövés.Ezek a szomszédok kb. 4 hónapja vannak itt. kb. 8 hónapja megölték a másik szomszédjainkat, akik szintén gazdagok voltak, mint ők.Tanyában lakunk

2015. ápr. 30. 21:57
1 2
 11/17 FüligJimmy88 ***** válasza:
62%
Ezért tart itt ez az ország, mert ennyire sz@rnak az emberek egymás fejére. Ilyenkor azonnal rendőrt kell hívni. Nem kell fizetned egy fillért sem, ha potyára jönnek ki. Velem is megesett már, volt hogy még meg is dicsértek. Nem voltam biztos hogy baj van, de inkább kihívtam őket. És mi van, ha téged lőnek le? Magyaráz itt mindenki, hogy összetartás kéne... Hát igen, de így sosem lesz, ha az embert az sem érdekli, hogy a saját háza táján mi folyik... Szánalmas. Azért ha ekkora hős vagy, legalább átnézhetnél, hogy mi a helyzet, most már biztosan elmentek a tettesek...
2015. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hát azóta csak a férjet láttam
2015. máj. 4. 21:29
 13/17 anonim válasza:
84%
Öcsém, hogy lehet ennyi eszed? Utolsó neked van igazad telljes mértékben!
2015. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem a kérdezőnek igaza volt, hogy nem ment át, vagy hívta a rendőröket. Nem az ő dolga...
2015. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ja, igaz hagyjuk, hogy egy ember megöljön egy másikat, és legyünk "vak" szemtanúk. Itt egy videó ami hozzá tartozhat a témához: https://www.youtube.com/watch?v=EisZTB4ZQxY
2015. máj. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 FüligJimmy88 ***** válasza:
Megnéztem. Lesújtó. Bár ha azt vesszük, még így is egész jó volt az arány...
2015. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek, a videó tökéletesen szemlélteti a dolgot. Néha azonban tényleg jobb becsukni a szemünket.
2015. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!