Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tilos a dohányzás nyílt...

Tilos a dohányzás nyílt légterű lépcsőházban?

Figyelt kérdés
Albérletben lakom 1 éve, eddig nem szólt senki. A lépcsőház új építésű és a lakások nyitott folyosóról nyílnak. Néhány lakásnak van saját erkélye, viszont az én albérletemnek nincs, csak a bejárati ajtó előtt egy rövid nyitott rész, kicsit függőfolyosóra hasonlít. Rám szóltak, hogy ne dohányozzak ott mert az egész lépcsőház cigiszagú lesz. Igen tudom, most jöhettek azzal, hogy de bunkó vagyok, hogy más orra alá füstölök, pedig egyáltalán nem célom, az ablakok távol vannak attól a folyosó résztől, ahol cigizek. A lépcsőház házirendjét sehol sem találom feltüntetve, valamint se az udvaron, sem a lépcsőházon belül(ez nem lep meg) nincs kijelölve dohányzó terület. A lépcsőházra sehol sincs kitéve, hogy tilos dohányozni. Mi a teendő ilyenkor? Ez olyan, mintha valaki délután vagy éjszaka mellettem dübörögteti a zenét, én se szólok neki, ugyan olyan idegesítő... Még egyszer: a lépcsőház nyitott,a levegő fél perc alatt kitisztul.
2015. máj. 6. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Akkor mondjad neki hogy kussolj öreg ,mert beverem a pofád,ennyire egyszerü :D,utána elhallgatnak,ha nincs sehol tábla vagy ilyesmi,akkor pofájukat befogják legalábbis én ezt csinálnám,ha meg nem tetszik utána meg jól eldádázám őket :D
2015. máj. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

ez nem így megy ahogy az első mondja...

Mikor beköltöztél akkor is kellett kapnod házirendet, illetve ki kell hogy legyen valahova. nálunk is kint van, hogy tilos a dohányzás.

Én úgy tudom az összes ilyen házba tilos dohányozni

2015. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, nincs kitéve sehol, csak a liftbe
2015. máj. 6. 16:31
 4/5 anonim válasza:
100%

Hát, ha tényleg hallgatsz az első válaszra, akkor már nem sokáig maradnál abban az albérletben...

amint lejár a szerződésed valószínűleg már mehetsz is.

2015. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Menj ki az utcara dohanyozni vagy cigizz a lakasodban. Tènyleg borzaszto amikor az egesz haz füstös, akkor is ha te dohanyosként nem érzed. Laktam ilyen helyen egy hozzad hasonlo cigi függő közelében. Hamar el is költöztünk, nagyrészt emiatt. Nem tudom mi ott a házirend, de nagy bunkóság amit csinálsz.
2015. jún. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!