Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit lehet tenni, ha a C...

Mit lehet tenni, ha a C kategóriás szomszéd a tiltás ellenére is dohányzik a lépcsőházban, és megfenyeget, ha feljelentem akkor összever?

Figyelt kérdés

Úgy látom, semmit nem érnek ezek az új törvények, a buszmegállóban is ez megy.

Én meg nem vagyok bandázós, hogy háborúzzak verőlegényekkel. Sajnos ilyenkor gondolkodik el az ember, hogy kéne pár skinhead haver.



2013. nov. 29. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

egy az egy ellen egy lépcsőházban, ahol nincs senki...?

na tudod kit fenyegetne?

a homlokán nyomnám el a cigit!

2013. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Magyarországon nem nagyon vannak skinheadek, én nem látok gyakran ilyen embereket.


A lényeg, szerintem keress interneten ilyeneket, veszel nekik egy doboz cigit vagy egy üveg bort aztán összeverik a cigányt úgy, hogy legközelebb be sem tudja venni a szájába a cigit.

2013. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
valóban nem értem hogy most miért anyirán lényeges hogy most cigány cigizik a lépcsőházba vagy magyar....-.-
2013. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
ne haragudj de szerintem nincs igazad és sokalta inkáb te vagy naiv. tapasztalatból tudom mondani hogy van sok olyan magyarok is akivel nem lehet szót érteni mert nem ért szóból csak erőszakból van pl itt a faluban is nem is egy.
2013. nov. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
látod azért valóban milyen előitéletesek vagytok ti magyarok is. enyi erővel én is mondhatnám hogy nem merek szóllni magyaroknak semiért, mert máskülönben küldenek 50 raszista ismerősjüket és lecigányoznak a rákba. ha mindenki így áll a dolgokhoz mindég lesz vita a magyarok és a romák között....mondjuk lesz is sztem mindig...mind1
2013. nov. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Dohányozni alapvető jog.
2013. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

"valóban nem értem hogy most miért anyirán lényeges hogy most cigány cigizik a lépcsőházba vagy magyar....-.-"


Azért mert cigányoknak tiltott a közterületen való dohányzás.

2013. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
A volt szomszédom úgy oldotta meg az ilyen jellegű problémát hogy a korláton támaszkodó szmokingoló cserépedényre "véletlen" ráborította a felmosó vizet 2 emelettel feljebbről. Majd negédesen leszólt: bocsika!!
2013. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ennek semmi köze az előítélethez, ha már bizonyított bunkóságból. Attól hol tévedek +-3 tesvírt még ugyanúgy meg akarnak lincselni.


De jó lenne már valami használható ötlet a fejbeverném-előítéletesvagy szövegek helyett.

2013. nov. 29. 20:10
 10/16 anonim ***** válasza:
29%
Na, te vagy a mintapéldája a hazai rasszistáknak. A lépcsőházban hagytad magad fenyegetni, gyáván elsomfordáltál, aztán most otthonról írod ezt a maszlagot. Ha skinheadekkel veretnéd meg, te mivel lennél különb? Pontosan ilyenekből áll az egész szélsőjobb, ilyen gyáva emberekből, akik saját sikertelenségüket szeretnék megtorolni egy kisebbségen. Érdekes módon, engem még sosem fenyegettek meg, a családjuk meg pláne nem vert meg, pedig aztán felvállalom a konfliktusokat, ha kell.
2013. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!