Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban a közös területek...

Társasházban a közös területeken pl. Udvaron szabad- e kiskorúak jelenlétében alkoholt fogyasztani rendszeresen?

Figyelt kérdés
8 lakásos társasházban élünk, ahol a szomszédok, 3 család szinte minden hétvégén vagy disznót dolgoznak fel és úgy piálnak, vagy csak úgy szórakoznak hajnalig, lerészegedésig a közös udvaron 5-6 éves gyerekeik jelenlétében. Természetesen ha szólok én vagyok az irigy szemét. Arról nem beszélve, hogy az én gyerekeim is elszenvedik a kocsmát, amit az udvarba teremtettek. Tehetek én ez ellen vagy jobb ha költözöm. A közös képviselő is köztük van.
2015. máj. 8. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Tiszta hülyeség,milyen jogon randalíroznak az udvarban ? Laktam újépítésű társasházban,ott néha-néha volt az hogy a padon megivott valaki egy sört,vagy én a barátommal 1-1-et,csendben,visítozás nélkül.Gyerekek se ott flangáltak az udvarban,mert az is csak zavaró tud lenni.Én inkább elköltöznék egy jobb helyre,mert szerintem akármit csinálsz nem fogják abbahagyni,és még téged fognak szekálni ők is,hogy minek szólsz bele.
2015. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szabad, nem tiltja semmi. Csendháborításért esetleg lehet jelentgetni, de nem lesz értelme,csak beverik az ablakod is egy csillagfényes éjjelen. Közös ló...költözés
2015. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
és a másik 4 tulaj mit gondol erről?
2015. jún. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!