Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban lakunk, van több...

Panelban lakunk, van több lány barátom és eléggé szégyellem magamat felhozni hozzánk mert ugye panel és többsége gazdagabb családból származik. Kívülről a ház eléggé lepukkant de belülről nem . Szerintetek ez csak az én hülyeségem?

Figyelt kérdés
Segíítsééég!?!?

2015. ápr. 11. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

A panel nem csak a szegényeké.

Én is laktam ott bár én sem voltam gazdag, de a felettem lakók oly annyira ... hogy még ha eláztattak sem voltak képesek kifizetni, inkább lefizették azt a személyt aki kijött....hogy ne kelljen NEKÜNK fizetni. Ilyen szemét volt..

Amúgy meg szerintem ha lenéznek, nem barátok. Vidd csak fel nyugodtan, ha bajuk van, akkor meg zavard el őket

2015. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Ha barátok, akkor csak tudják, hogy hol laksz, gondolom...Ha zavarná őket, gondolom, nem barátkoztak volna veled.
2015. ápr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!