Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Keresnél lakótársat a neten?

Keresnél lakótársat a neten?

Figyelt kérdés
Sokan, akik az egyetemet külföldön végzik, kettesével bérelnek lakást, mert a lakbért így jóval egyszerűbb fizetni. Vannak, akik lakáskeresős oldalakon keresnek ehhez partnert, de nem veszélyes ez? Mármint, lehet, hogy találok egy szimpatikus embert, akivel esetleg még a lakhatást is meg tudnánk oldani, de nem szívesen ébrednék arra egyik reggel, hogy feldarabolt.

2015. máj. 31. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
kint csak is csak külföldieket találnál...román,szlovák,bolgár stb... én sajnos laktam románokkal hulladék volt mindentéren....szóval ha csak 1 mód van rá,idegennel Soha!vagy baráttal/nővel,vagy egyedül!
2015. máj. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én otthon és itt kulfoldon is idegenekkel laktam vagy lakok. Sosem volt gond, konnyen alkalmazkodok. Ha meg sem jo, akkor tovább lépek.


Szerencsere mindig jofej embereket fogok ki.

2015. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel a koli veszélyesebb, mert ott még bemutatkozószöveget se kapsz a másikhoz, hanem csak beraknak valaki mellé az elején.

Ismerősöm keresett lakótársat Facebook megosztásokkal és még nem darabolta fel senki. Volt pár személyes tali, aztán nem fogadta el azt, aki nem volt szimpi.

2015. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!