Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van itt olyan, aki szeret...

Van itt olyan, aki szeret panelba lakni?

Figyelt kérdés
Aki igen az írja meg míért,mik az elonyei?

2015. jún. 4. 16:01
 1/6 anonim válasza:
100%
Én nagyon szeretek de csak itt. Imádom, hogy panorámás, egész Budapestet látom az erkélyről, és szemben semmilyen panel nincs, így nem bámulnak bele az arcomba ha kimegyek. Szeretem, hogy közel vannak a szomszédok és mivel jó viszonyban vagyunk bármikor számíthatok rájuk és ők is rám. 2 szobás 50nm-ben lakunk 3-an. Nincs kert és ezzel felesleges időpocsékolás, ezt a kevés házimunkát pedig hamar el lehet végezni. Egy hátránya viszont van, de az elég rossz, ilyenkor ugyanis 30 fok van a lakásban is, de volt már 35 is, ahhoz még kint nincs "elég" meleg..
2015. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretek. Nagyon kellemes helyen lakunk,alattunk egy arborétumszerű fás-bokros terület van. Magasan van a lakásunk, két oldalra néz, az utcai sem hangos, mert nem jár erre busz. A lakótársak is normális viselkedésűek, időnként olyan érzésem van, mintha senki nem lakna körülöttünk. Előnyei? Nyilván sokkal kevesebb nyűg van az épület karbantartásával, mint egy családi háznál. Központi fűtés (szabályozható), központi melegvíz. Szóval, én csak előnyét tudom írni.
2015. jún. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Nyilván sokkal kevesebb nyűg van az épület karbantartásával, mint egy családi háznál. Központi fűtés (szabályozható), központi melegvíz. Szóval, én csak előnyét tudom írni. ------ Számomra ezen kívülnincs előnye.

Főút mellett laktam és olyan volt mintha autópálya mellett lenne a ház akkora a forgalom. Szomszédok állandóan WC-zni járnak, unokáik állandóan futkosnak, és dübögnek a talpukkal éjjel 11-or is!!! Cigiznek a lépcsőház előtt és beszáll a füst, kismotort járatnak közvetlenül az ABLAK alatt ÉJJEL... Földszinti lakás, marha faca. De elköltöztünk, cs.házba és imádjuk.

2015. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó a panel ,de csak addig még el nem adja egyik falszomszéd a lakását valami Kolompárnak, fiatal bulimániás bandának, kisgyerekgyártó kisiparosnak, BarkácsBélának..utána pokol lesz. Szóval egy piszok nagy lutri az egész.
2015. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azzal van a baj úgy általában, hogy panel vagy sem. Egyszerűen azzal, hogy társasház, és mint ilyen más emberekkel kell együtt lakni.


Én szeretném a miénket, de van egy hülye szomszéd (szerencsére nem közvetlen az enyém) így napi szinten lehet hallgatni, hogy tök részegen ordítozik a kocsmából hazafelé a lépcsőházban(nem irigylem a közvetlen szomszédait, mert nyilván otthon sem fogja be, csak én már nem hallom) meg nyitott egy kocsma a társasházunk aljában egy garázs helyén és elviselhetetlen, de senki sem tesz semmit, még a kihívott rendőrség sem ér semmit. A felújításokon stb. veszekedni kell a többi lakóval, aki nem akar rákölteni stb. Hál' istennek ilyen baj még nem volt, de pl. egy csótányírtás is borulna egy hülye miatt, aki nem fizeti ki, vagy ha közösből megy, akkor nem engedi be az irtókat (ilyen idióta szinte mindenütt van).


Ezzel együtt nem kell a kertimunkával szarolni, minden a számban van, nagyon jó a közlekedés stb. Szóval tényleg sok előnye van, csak a többi ember lutri.


A környezetük pedig a modern társasházakéhoz képest csodálatos, mert itt még többnyire a semmihelyére építettek 20-30-40 éve, nagy terek vannak a tömbök között, de az új társasházakat sokszor kis szar foghíj telkekre építik, és U alakban körbebámulja egymást a szűk telken az egész ház...

2015. jún. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem jó a panel max akkor ha nincsenek szomszédok!
2015. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!