Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Párom folyamatos éjszakai...

Párom folyamatos éjszakai műszakban van, de az alattunk lakó 4 egyetemistától nem tud aludni. Lehet ellenük tenni valamit?

Figyelt kérdés
Közös képviselő, rendőrség volt már itt, de szerintük a nappali zajkeltést tűrni kéne. Csak páram folyamatos éjszakás műszakban van, és minden nap dél körül elkezd alattunk üvölteni a zene, kint az erkélyen ordibálnak, röhögnek, isznak. A lakás főbérlője meg Angliában van. Éjjel kussban vannak, de Páromnak ez nem segítség. Valami megoldás lehetséges? Ja és egyszer lementem szólni, ordenáré módon viselkedtek. (Ezek lennének a jövő mérnökei? sic!)

2015. jún. 6. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Persze, füldugó. Koleszos vagyok és ha nekem működik, akkor másnak is.
2015. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
ők nem tehetnek róla hogy a férjed állandó éjszakás. éjszaka csendben vannak, nappal pedig azt csinálhatnak amit ők akarnak. gondolom ők se szólnak fel neked ha ők aludnának nap közben te meg porszívózol vagy zenét hallgatsz nem igaz? És ez miatt a rendőrséget kihívni..istenem...szerencsére a mi szomszédaink mellett lehet élni. Nehogy mér egész nap mozdulatlanul üljenek csak mert a férjed alszik. jól mondta az első, füldugó. Fiatalok.. még csak az se lehet a gond hogy korán reggel kezdenek neki, megvárják, míg az átlag ember észhez tér vagy elmegy dolgozni.
2015. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

1-es koleszos gyerek: nekem pl. nem elég a füldugó.

2-es pacifista: a tulaj nem hagyott elérhetőséget, és ordenáré módon reagáltak. Neked legyen ilyen szomszédod három.

Az otthon nyugalmához való jog teljes napra kiterjed. A porszívózás nem egy kategória a zeneüvöltetéssel és ordítással.

Hívj rendőrt újra és újra, hivatkozz erre a törvényre.

2015. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
igen utolsó, mint ahogy nekik meg joguk van normális kereteken belül jól érezni magukat. ők nem tehetnek róla hogy a pasi éjszakás.csak ilyen szomszédom ne legyen mint a kérdező és az utolsó, akik az élő fába is belekötnek. de igen a porszívózás egyenlő a zenehallgatással. mindkettő hangos? igen.. nos akkor nincs különbség. nem tetszik? költözzetek kertes házba.
2015. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
ja, hívjon mindig rendőrt.. aztán ne lepődjön meg ha a fiúk meg feljelentik őt zaklatásért és a jogaik korlátozásaiért. mert hogy ehhez meg nekik van joguk....
2015. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

# 3

Nem szar füldugót kell venni:D

2015. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Csak érdekességképpen jegyzem meg, nálunk is egyetemisták (ha azok) csinálják a feszkót. Senkinek nem mutatkoztak be a társasházban ahogy az jobb helyeken szokás lenne. 3 férfi,l nő.Utóbbi végigteregetett minden lehetséges helyet az udvarban, semmi kérdés esetleg lehet-e. Aztán 3 napig nem szedte le a ruhákat. A csapat a szemben lakó szomszédokkal kocsmát csinál az udvarunkból. Azmás kérdés, hogy nálunk senki nem mer szólni, mindenki csak morog, nem szeretnének sem velük sem a nagy családdal konfrontálódni. Üvölt a zene, tele az udvar idegenekkel, orditoznak, isznak. Senkire, semmire nincsenek tekintettel. Szóval Ők lennének a jövő értelmiségei.? Egyébként én a hasonlógátlástalan fellépést javaslom. Rendőrt azért nem. Törjetek Ti is borsot az orruk alá, talán észhez térnek.
2015. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
A párod nem dolgozik elég keményen ,máskülönben ágyudörgésben is elaludna. Gondolom a melóhelyén alszik eleget. Tanyára költözés vagy füldugó. Az élet zajjal jár.
2015. jún. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Igen, és?! Most járjon mindenki lábujjhegyen, mert a párod aludna? Ne röhögtess már!


A férjed vegyen füldugót, és meg van oldva. Mellesleg, aki fáradt, az bedől az ágyba és alszik.


Éjjel meg jó, hogy kussolnak, mert ők - a pasiddal ellentétben - alszanak, mikor kimerültek.


És én is kiakadnék, ha NAPPAL megmondanák, mit csinálhatok meg mit nem. Ezt nálunk egyszer próbálta be a szomszéd lakó, hogy jaj, ő fáradt, ne énekeljek. Mire én közöltem vele, ha annyira álmos, tessék aludni, de nekem meg fellépésem lesz, és igenis énekelni fogok. Szrok bele, most meg se moccanjak?! Vicc.

2015. jún. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

A "övő mérnökei"-ről pedig. Rossz példát hoztál.


A párom mérnök, 31 éves, felelősségteljes férfi, de mikor fesztiválozunk, rosszabb, mint egy egyetemista (berúg, röhögtet, hülyeségeket beszél...).


Én meg kisbabákkal újszülöttekkel foglalkozok, de ne tudd meg, fősuli alatt milyen hebrencs voltam, te jó ég.

2015. jún. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!