Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek is szánalmas...

Szerintetek is szánalmas dolog zörögni panelban a szomszédnak, vagy alsó, felső lakónak hangoskodás miatt?

Figyelt kérdés

Az ilyen emberek gondolom minden luxus autósnak is beszólnak, hogy honnan vett bátorságot jobban gyorsulni, mint az ő olcsó vacak régi autójuk.


Ha zavar valakit az ilyesmi, akkor miért ment panelba ahol beszélgetéstől kezdve fingás, mosógép, ajtóbecsukás, wc lehúzás, köhögés meg az égvilágon minden hallatszik..


Szerintem ciki dolog zörögni, inkább költözni kéne.. Ha meg nincs rá pénze, akkor ez van, viselje el, mint a szegénység összes többi hátrányát.


Egy panelban márpedig szegény emberek vannak, akik flusztráltak, szomorúak, ezért aztán hangosak, mivel veszekednek, stb.


Ez van.. El kéne menni otthonról, utazni, vagy akár csak akárhova. Ha meg nincs pénz, akkor megint csak ez van.. El kell viselni.


Meg egyáltalán az ilyenek miért panellakást vesznek? Akinek nyugalom kell, szerintem minimum normál lakást nézzen és ne panelt. A panelházak szerintem a legrosszabbul kivitelezett lakóhelyek, amit csak el lehet képzelni. Elképesztőnek tartom, hogy így csinálták meg őket, hogy a normál hangerejű beszélgetést is lehessen alul, felül, oldalt hallani.



2015. jún. 20. 13:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Tök igazad van! Mint a szegénység velejáróját, viseld el, ha rádzörögnek a panelban, mert zajongsz és nem vagy képes kulturált együttélésre.
2015. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Ez is egy megközelítés.


Csak szerintem rohadtul gáz, mikor valakinek kevés a pénze, vesz egy fos panelt, de azért élhessen is csöndben, nyugalomban, békében.


Ez most olyan, mintha nekem van 400 ezrem és akarok egy autót venni. Feltételeim: Új legyen, Menjen mint az atom, fogyasszon keveset, legyen kényelmes, lehessen vele a legjobb csajokat felszedni, fényűző legyen, bőrbelsős legyen, led fényszórós legyen, full-extrás legyen és legyen benne 10 légzsák is baleset esetére az erős kasztni mellett és ne szar bmw, audi, mercedes legyen me az unalmas, legyen annál fullossabb.

2015. jún. 20. 13:25
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon ostoba hasonlatot hoztál fel. És igen, azért mert valaki panelban lakik, joga van a nyugodt, kulturált élethez.
2015. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig téged zavar a dörömbölés, költözz tanyára. Ugyanis a kertes házban is zavarhatják a nyugalmat, csöndet a szomszédok ilyen-olyan módon.
2015. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Mivan? Nem inkább az szánalmas, hogy valaki annyira gyökér, hogy nem lehet normálisan élni mellette/fölötte/alatta?... Mert hát panelba is lehet normálisan élni a tévhitekkel ellentétbe, de ha egy gyökér van a közelben akkor nem.
2015. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy ez is ordasnagy hülyeség, hogy panelban szegények laknak, van olyan szomszédom aki sebész főorvos és szerintem nem segélyből él.
2015. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, elég primitív egy alak lehetsz.
2015. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

Miért? Jobban örülnél, ha az ajtódon dörömbölnének, majd a fejeden?


Ha mellettem hangoskodnál, én biztos ezt tenném. Élveznéd?

2015. jún. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak panelban éltem, veszekedést még nem hallottam.


Azért minden nem hallatszik. Köhögés, ha az ablakban teszi, wc lehúzás, ha te is épp a wc-ben vagy.


Engem ezek nem zavarnak. Engem az zavar, amikor hajnali háromkor rájön a dizsizés, benyomja a tuctuc fost, és zeng az egész lakás. Ez qrvára zavar.


Azt hiszi nyár van, akkor haverok, buli, Fanta. Kinyitja az ablakot, bekapcsolja a gépet, hallom, ahogy betölt a Windows, aztán elkezdi ugyanazt a három szart játszani.

2015. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem szegények?Tele van minden luxus cikkel a lakása és csak azért lakik panelban mert nincs máshol normális ház vagy nagyváros,esetleg közel van a munka?
2015. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!