Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy működik pontosan ez az...

Hogy működik pontosan ez az "indokolatlan csendháborítás"-dolog? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szabadnapom van, délkörül zenét hallgattam és feljött a 7.-ről egy nő (8.-on lakom), hogy én túl hangosan hallgatom a zenét. Na most először a zene nem volt hangos, maximum a mélynyomóra tehet panaszt mivel eddig az lent volt a földön. De, hogy most már az is a problémája, ha egyszerűen MÁSZKÁLOK a lakásban?! Szerinte én odacsapom a lábam a talajhoz, ezáltal Ő lent hallja és nem tud pihenni? Mi ez a baromság?!

2014. ápr. 2. 16:17
 1/5 anonim válasza:
parketta van a lakásban? mert sajna akkor minden kis zaj, nesz is lehallatszik, ez tapasztalat. panelbe nem engednék ilyet letenni, csak vastag szőnyeget..
2014. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha repülve közlekednél, abba is belekötne, hogy túl hangosan suhansz. Ez már a 'csak azért sem hagyom' kategória.
2014. ápr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kopogós cipőben nem szoktál véletlenül járni?

A Lény is erre panaszkodott..

2014. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, a zenehallgatás megoldható fülhallgatóval, abban igaza van. A lábdöngés meg... hát az tény, hogy főleg a férfiak úgy közlekednek, hogy észre sem veszik, de döng a talpuk alatt a padló, ebben is igaza lehet a szomszédodnak, viszont ez nem olyan nagy dolog, mert nyilván nem masírozol egész nap fel le, szóval ha nem ordíttatod a zenédet, amit ő a saját lakásában -joggal- nem akar hallgatni, akkor a többi dologban meg ő is engedhet.
2014. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
zajjal járó tevékenységgel akadályozod az ingatlan rendeltetésszerű használatát ezzel birtokháborítást követsz el
2014. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!