Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Laktatok már olyan házban,...

Laktatok már olyan házban, ahol 1, vagy több szomszéd megkeserítette a többiek életét? Vagy akár a Ti életeteket?

Figyelt kérdés
Milyen szituációk voltak?

2015. jún. 23. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

óóó ez nálunk rendszeres, hogy gondok vannak a szomszédokkal.

Tudni kell, hogy Angliában élünk. Mindkét oldalon szomszédok vannak. Ilyen sorházakban lakunk

[link]


Az egyik szomszédunk olyan 1 éve vette meg a lakást. 2 leszbikus nő, de időközben szétmentek, és aki maradt csaj az kiadja a szobát 2 drogos fiatal srácnak. Minden nap éjfél körül kimennek a kiskertbe füvet szívni, és hangosan beszélgetni. Ilyenkor mindig be kell csukni a konyha ablakot, mert a fű szaga átjön a mi lakásunkba, és elég zajosak. Amióta kutyájuk van, és a kutyát sem viszik sétáltatni csak a picinyke hátsó udvarra engedik ki, olyan büdös kutyakaka szag van, hogy már szólni kellett, hogy elviselhetetlen a bűz (nem mi szóltunk hanem a másik mellette lévő szomszédjuk.

A másik mellettünk lévő lakásban a tulaj 2 lakást csinált, és rövidtávra adja ki albérletbe. Így 1-2-3 évente cserélődnek a lakók. Ezért volt már szerencsénk

- lengyel szomszédokhoz. Akik 1 szobába 5-en zsúfolódtak be, és hétvégén non-stop Kaerl Gott karnevál zenét bömböltették teljes hangerővel. Persze ők is totál beszívva, és időnként kint cigizve az utcán lehúgyozták a kocsikat. Ő rájuk több szomszéd is rendőrt hívott.

- angol család akik 3 kutyával voltak. A kutyák állandóan marakodtak, ugattak. Ők szerencsére csak pár hónapig voltak.

- Sokáig üresen állt a lakások

Jelenleg ez a felállás most, hogy

az alsó lakásban laknak 3-an 1 nő és 2 férfi. Alkoholisták. Időnként hajnali 2-3 óra felé a nő torkaszakadtából ordít az egyik pasival, időnként hallani, hogy tör-zúz. Volt amikor átdörömböltünk, erre a nő még jobban vérszemet kapott, és a falon keresztül nekünk ordított tovább, majd szerintem az összes tányért a falhoz csapta. Legközelebb amikor szintén tombolt a pasijával, rendőrt hívtunk. (na az is egy külön élmény volt)

Felettünk egy román család lakik. Apuka aki dolgozik. A nagymama, feleség és 4 gyerek. A gyerekeket sosem viszik sehová, az életük nagy részét abban a fenti 1 szobás lakásban töltik. Ezért nappal zajosak. Rohangálnak, kiabálnak stb. Ez nem gond, de sajna már reggel 7 kor elkezdik még hétvégén is. Viszont este 9 kor csend van. (szerintem nem mernek mutatkozni, mert ennyien nem lakhatnak a törvény szerint 1 szobában)

Hát most így éldegélünk érdekes szomszédokkal együtt. Mindig történik valami.

2015. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat. Nem felettünk, hanem az alkoholista család felett lakik a román család.

Mi egyedül lakunk a lakásban, nem osztozkodunk idegenekkel.

2015. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát durva! Ennyit arról, hogy az angoloknál kolbászból van a kerítés. Ugyanolyanok az emberek, mint itthon.
2015. jún. 23. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
A mi házunkban van egy fickó, aki rendszeresen szabadon engedi a folyosón a harcikutyáját. Már többször szóltunk neki, hogy ha szájkosarat nem is, legalább pórázt tegyen a kutyára ha viszi sétálni, mert a házban kisgyerekek is vannak, nem mindenki tudja megoldani, hogy az összes gyerekét felkapja, ha a kutya elszabadul.
2015. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit bunkó az illető. Van erre egy jó BKK-s reklámtábla: A kutyáját csak ön ismeri, vagy vmi ilyesmi.
2015. jún. 24. 10:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Az alattam lakó megkeserítette az életemet. Amikor kiadtam később azt a lakást, akkor meg az albérlőimet csesztette.

Egy őrült volt szó szerint, diliházban kellett volna lennie. Mindegy, elköltöztem onnan és fellélegeztem, hogy fú, de jó helyre költöztem, most normális minden szomszédom.

2015. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tisztára, mint az én sztorim. Én is elköltöztem a felettem lakó miatt és jobbat nem is találhattam volna. Érdemes költözni, ha az ember megteheti!
2015. jún. 26. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!