Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 8. kerület Szigony utca...

Dfhdfhrdhrtjhtj kérdése:

8. kerület Szigony utca Pesten mennyire cigány lakta környék? Veszélyes ott házat venni?

Figyelt kérdés
Találtam ott egy jó állapotú lakást, az egész épület fel van újítva, csak abban nem vagyok biztos hogy biztonságos-e ez a környék? nem vagyok egy vékony gyerek de ha 10 cigany nekem tamad azt nem szeretném, úgyhogy véleményeket/tapasztalatokat szeretnék kérni tőleetek! előre is köszi :)

2015. jún. 25. 14:25
1 2
 11/17 Jhon85 válasza:
30%
Van része budapestnek ahol sok roma él és van része ahol kevés,válasz.......:-)
2015. jún. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
A Szigony utca Budapest egyik leghírhedtebb és legveszélyesebb utcája.
2015. júl. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
72%
itt lakom 4 éve a környéken, cseppet sem veszélyes, sokszor járok haza éjjel buliból még soha nem ért semmi inzultus, még csak azt se mondanám hogy sok a roma. épül a corvin-negyed, egyre jobb hely lesz, sok a kamera meg a rendőr. régen lehet para hely volt de ma már cseppet sem az
2016. febr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Már én is itt lakom, és tényleg egyáltalán nem veszélyes. Sokszor jöttem haza éjszaka, szinte senki nincs az utcákon, bár én a baross-szigony sarkán lakok, így csak a baross utcán közlekedek, de nekem tökéletesen bevált a hely :)
2016. febr. 22. 16:14
 15/17 anonim ***** válasza:
30%
Egyszer majd jól segbekurnak a cigányok titeket az jó lesz
2016. jún. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, illetve többi ottlakó!

Eltelt 5 év azóta. Azóta mi a helyzet? Mennyit változott a környék?

2021. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Semmit nem javult. Nem lakom ott de hetente járok arrafele, haverokkal rendszeresen tartunk ilyen autós várostúrát, és általában estefele megyünk mindig hétvégén. A szigony utcánál és környékén 10 méterenként állnak vagy egyedül vagy kissebb csoportokban a zűrös alakok. Az egész helynek a hangulata elég ijesztő.
2022. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!