Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ez alkoholizmusnak számít?

Ez alkoholizmusnak számít?

Figyelt kérdés

Közös udvarban lakom pár családdal. Az egyik lakásban egy fiatal pár lakik. Rendezetten élnek (legalább is úgy tűnik). Reggel elmennek dolgozni estefele jönnek haza. Szerintem jól kereshetnek mert jól öltözöttek...

Hétvégén általában itthon vannak és egész nap isznak. Ezt onnan tudom hogy vasárnap hozzák ki a kukához a szemetet és szinte csak piás üvegeket hoznak. Van hogy 10-12 sörös üveget+ boros palackokat. Volt már olyan is hogy nem fért a kukába és mellé tették két vodkásat meg jó pár pezsgôset is.

Ezt minden hétvégén eljátszák, nem jár hozzájuk senki.

Csak azt nem èrtem hogy bírnak ennyit inni? Én már rég feldobtam volna a talpam:)

A csaj kb25 lehet úgy néz ki vasárnaponként mint a mosott sz@r.

Én is jártam bulizni de nem csúszott le soha 1 liter vodka és nem minden hétvégén.



2015. júl. 1. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom,csak unneplik azt hogy vegre hetvege... Az alcoholizmzs sztem az volna,ha mindennap innânak.
2015. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Két embernek minden hétvégén ekkora mennyiség nem normális.
2015. júl. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Úristen! Most belegondoltam, hogy tényleg vannak ilyenek, akik azt nézik, hogy ki mit rak a kukába? :D

10-12 sörösüveg. Te jó ég, még meg is számoltad? :D Ez csúcs! :D


Nem tudom egyébként, biztos jól bírják az italt. Nem biztos, hogy alkoholizmus, ahhoz azt kellene tudni, hogy függők-e, vagy csak szeretnek hétvégén felönteni a garatra. De nem is igazán a te dolgod.

2015. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem az én dolgom, csak feltettem egy kérdést.
2015. júl. 1. 16:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor orulok,hogy nem sorhazban lakom... En megőrulnèk,ha azt figyelnèk a szomszedok,mikor mit csinalok...
2015. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem feltétlenül azt jelenti, hogy egy nap alatt isszák meg, valószínűleg az egész heti termés.

Ha így érzik jól magukat, és nem zavarnak senkit, egészségükre :)

2015. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!