Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez alkoholizmusnak számit?

Ez alkoholizmusnak számit?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok probléma az hogy amiota az eszemet tudom azota valamilyen szerekkel oldom a feszültséget.

diagnozost kaptam az orvosomtol a kórházba hogy bipolàris vagyok.

Erre kaptam gyógyszert is viszont nem jok mert nagyon hamar raszokok.

kb 10 évig szedtem de most màr 2 hónapja nem.

A gond csak az hogy kivànom az alkoholt nagyon. Pedig ha iszom akkor nem jo mert fàradt leszek vagy tul iszom magam olyankor mocskos modon viselkedem.

ez nagyon szégyenletes dolog.

Viszont megnyugszom miután megveszem és a szàmhoz emelem a poharat.

Most is feszüszült vag



#alkohol #gyógyszer #l depresszió
2015. máj. 13. 18:50
 1/4 Phoney ***** válasza:

Nem, alkoholizmusnak az az állapot „számít”, amit maga az alkohol okozott. Attól, hogy megnyugtat az ital, nem vagy alkoholista – az ital az ilyen.


Azért azt sem árt tudni, hogy az alkoholizmus nem egy konkrét szindróma, hanem a különböző jellegű, vélt és valós alkoholproblémákat veszik egy kalap alá ilyen néven. (Csak félig vicc, hogy „alkoholista az, aki többet iszik, mint az orvosa”.)

2015. máj. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Mit irkálsz itt 1. ! Össze-vissza hülyeségeket. Ez bizony kemény alkoholizmus. Még ha a kérdezőnek nem az én válaszom tetszik akkor is. Bármilyen keveset is ,de ha kívánja nem tud meglenni nélküle , az már az. Szerintem te kedves kérdező teljesen tisztába vagy vele hogy ez nagyon súlyos alkoholizmus.
2015. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szégyellem magam.

Hála istennek mostanában nem iszom le magam a sárga földig.

De amikor iszom megnyugszom.

Tudnátok valami tanácsot adni?

Orvoshoz nem akarok menni mert gyógyszert irkal.Ami ugyanugy függőséget okoz

2015. jún. 1. 08:07
 4/4 anonim válasza:
Létezik egy szer, kudzu gyökér a neve, szedd azt (természetes étrendkiegészítő, nem fogsz rászokni) az csökkenti az alkohol utáni vágyat
2016. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!