Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Félek a szomszédoktól?

Félek a szomszédoktól?

Figyelt kérdés
A mellettünk lakó szomszédunk egy idős házaspár, napi 0-24 -ben veszekednek. Nagyon sok probléma van velük, mindenki panaszkodik. Most, hogy itt a nyári szünet, egész nap itthon vagyok és őket hallgatom. Annyira félek, hogy szinte nem merek kimenni. Üti a feleségét a férfi, ordibálja neki, hogy "Most megöllek te k**va" meg "Menj a... " stb. Hajnalban kimennek a lépcsőházba, arra kelünk, hogy kint ordítanak, van, hogy hajnali 4-kor csengetnek hozzánk, hogy adjunk nekik pénzt cigire,vagy épp leülnek az ajtónk elé "hűsölni". Ha nem nyitunk ajtót, akár hajnalban, akkor képesek negyed óráig is ütni stb..Volt, hogy vasárnap 6-7 körül, azért csengetett,mert nem tudja felhúzni a cipzárt a ruháján. Egyszerüen félek. Múltkor konkrétan majdnem beesett az ajtón a nő,amikor kinyitottuk, mert itt ült. 17/l

2015. júl. 9. 11:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Ha én laknék ott, persze én 24/f vagyok, de ha én laknék ott, szépen egyesével egy egy nagy pofont! De nagyot ám, hogy 1-2 percig szédelegjenek, és mosolyogva mondanám, nyugodtan! Szép napot! :) Most mondhatnám hogy rendőr.. de nem érnél el vele semmit, max magadra haragítanád őket, szóval valahogy próbálj meg nem foglalkozni velük azt annyi
2015. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát, mást nem tudok csinálni..
2015. júl. 9. 11:39
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én minden egyes ilyen alkalommal kihívnám a rendőrséget.

Csodálkozom is, hogy senki sem teszi meg, ha ez rendszeres.

2015. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Felhívod a rendörséget, hogy szerinted a szomszédban a feleség életveszélyben van.
2015. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
Ja.. És amikor kijönnek a zsaruk találnak két adófizető alkoholistát.. ne vicceljetek már emberek ti nem Magyarországon éltek? El kell válni stb, a zsarukat max akkor érdekelné ha vér folyik, akkor menne az eljárás azért mert a pirike felk*rta jancsibácsit és az meg elhordta mindennek nem fogja őket érdekelni! (Első voltam)
2015. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Duenna ***** válasza:
70%
Nem cigók véletlenül?
2015. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Minden egyes alkalommal küld el őket a francba.
2015. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Ha zaklatnak, vagy veszekednek hívd fel a Rendőrséget.
2015. júl. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Duenna ***** válasza:
7-es jól mondja, de ne nyájasan, halkan és kérve, hanem dühösen, hangosan és utasítva! Ezek csak a "szép" szóból értenek!
2015. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem azok.

Csak vitáznak. Hallani, általában a vita az az, hogy a férfi elvárja, hogy a nő kiszolgálja meg pattanjon neki egyből minden kérésére, pattan is neki egyből, de amint nemet mond a férjének valamire, megy a vita. Múltkor ezért köpködte és ütötte meg a nőt. Vagy mert a nőnek mániája az, hogy napi 5-10 ruhát vegyen, közben meg másra nem marad pénz, és ez sem tetszik a férfinek. De, a szomszédoknak meg mondogatják, hogy nekik ilyen porszívójuk van, meg ilyen márkás ruhájuk, meg mutogatják az autót amit még pár éve vettek..

2015. júl. 9. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!