Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tudtok ajánlani Debrecen...

Tudtok ajánlani Debrecen környékén jó kis falut, ahová 3 kisgyermekkel érdemes lenne költözni?

Figyelt kérdés
Erre a vidékre szeretnénk költözni,de igazából nincs erre senki ismerősünk.Férjem munkája miatt(mezőgazdaság)költöznénk első sorban,másrészt többször jártunk már arra,és nagyon megszerettük ezt a tájat.
2015. júl. 27. 14:07
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát, én Józsát mondanám én is ott lakom, kocsival kb. 15-20 perc Debrecen, jó a tömegközlekedés is, az utak is jók, van kis tesco, spár sok kis bolt, óvóoda, általános iskola (kettő is, alsón és felsőn). Szerintem jó kis csendes hely :)
2015. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Mikepércs is csendes kis falu és nincs messze Debrecentől viszont nincsenek nagyobb üzletek és iskola is csak egy van szóval lehet hogy Józsa jobb választás lenne ahogy az előző válaszoló is mondta. :)
2015. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

attól függ,hogy mennyi pénzetek van lakhatásra.bérelni akartok vagy venni?

ha nagyobb várost akarnátok,akkor Berettyóújfalut is tudom javasolni.30 km-re van Debrecentől,van öt általános iskola,tövv óvoda,bölcsi,gimnázium és több szakközépiskola

az ingatlan nem nagyon drága

mindenféle üzlet vab,tesco,lidl,dm stb.jó a buszközlekedés Debrecenbe,sűrűn jön busz

Mikepércs valóban közelebb van,de az elég kicsi,és szerintem drágábbak a lakások,házak.ez kb 8 km. Debrecentől

Debrecen közelében van még Sáránd,Hosszúpályi (sok a c),Monostorpályi (itt nincs),de ezek elég kicsdi települések

van még Létavértes,ez 25 km.

Józsa az Debrecen része közigazgatásilag,amúgy 10 km körül van.helyi járatú busz jár.viszont drága az ingatlan

a másik,ami nagyon felkapott mostanában Hajdúsámson, Sámsonkert,Martinka.itt elég jó áron van az ingatlan,és közel van Debrecenhez 8-10 km.

2015. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha Berettyóújfalu mellett döntesz én itt élek szívesen válaszolok a várossal kapcsolatos kérdéseidre privátban.
2015. aug. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Józsán gazdagék élnek. (bűnöző családok)
2015. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagymacs
2017. júl. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!