Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szomszédom időnként rámhívja...

Silvestris kérdése:

Szomszédom időnként rámhívja a rendőröket, mivel nem bírja elviselni, hogy a gyerekeim ugrálnak, futnak a lakásba. Legutóbb a gyerekek adatait is felírták. Kikérhetem a rendőrségtől a kiszállásokról készült feljegyzéseket?

Figyelt kérdés
2015. júl. 31. 16:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem lenne célszerűbb ott kérdezősködni, ahol választ is adnak?
2015. aug. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%

nem lehet kikérni

az éremnek két oldala van

az egyik a te oldalad.nekem is van gyerekem,tudom,hogy hangosak,nehéz ránevelni,hogy ne szaladgáljon.de nem lehetetlen

az enyém hat éves,és tudja,hogy lakásban nem szaladgálunk,ugrálni meg a trambulinon lehet,meg a játszótéren.ez a te feladatod megtanítani rá őket,hogy legyenek másra is tekintettel,akár gyerekek,akár nem.nekem is sok időbe telt

a másik a szomszédod.neki joga van pihenni,és érthető,hogy zavarja a szaladgálás,ugrálás.a csendháborítás olyan indokolatlan zajkeltés,amely alkalmas arra,hogy mások nyugalmát megzavarja.ebbe az ugrásá,rohangálás éppen belefér,de mivel gyerekekről beszélünk,azért a helyzet nem egyértelmű

ezért is nem kaptál a helyszínen csekket.a csendháborítás egyébként az önkormányzat hatáskörébe tartozik.szerintem vidd a gyerekeket többet szabad levegőre mozogni,és tanítsd meg nekik,hogy a lakásban ne szaladgáljanak,ugráljanak csak módjával

2015. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nehogymár nappal csendháborítás legyen ha 5 percig zajongunk. Akkor fingani sem lehet.Nincs kiírva hogy hullaház, az élők meg zajjal járnak.Egyébként egy őrült, rámtörte az ajtót, akkor sajnos nem jelentettem fel.És nem csak velem csinálja a cirkuszt.
2015. aug. 1. 21:40
 14/25 anonim ***** válasza:
87%
Es nem gondolod, hogy ha ezt belefogalmaztad volna a kerdesedbe, nem ugy jonne le mintha egy bocskoros osanya lennel?
2015. aug. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
29%

Dehogy csendháborítás! Már olyan sincs hogy nappal vagy este. Olyan van hogy bizonyos decibel felett. ráadásul egy gyerek nem okoz akkora hangot ami azt meghaladja. ha maxra tekernéd a hifit és folyamatosan azt nyomnád az már elérné, de egy gyerek biztosan nem!!!! kedves Anyuka, ne engedj a sok rosszmájú, önző, gyerektelen, gyerek utáló vagy esetleg ezek előtt fejet hajtott gyerekes embernek! A gyereknek teljesen normális hogy van mozgás igénye. Nem azt mondom hogy nem kell nevelni, de azért otthon had játsszon már :) hidd el ártasz neki azzal ha a lakásban egy helyben csendben ülésre neveled. hisz gondolom pár órára vagytok lent csak nem egész nap, egy gyereknek pedig nem csak pár óra mozgás igénye van. ne törődj az ilyen barmokkal. rendőrségen nem tudom hogy kikérheted e, de feljelentheted őket te is ezzel, bíróságra mehetsz hogy szórakozásból hamis váddal rád hívják a rendőrüket. egy bíróság sem fog ellened dönteni abban hogy a gyerek fizikai igényeit kielégíti otthon. bocsi, de nem falat bontotok, nem kalapáccsal ütitek a padlót, ezek csak gyerekek, és JOGUK van gyereknek lenni. majd ülnek eleget ha idősek lesznek.


egy fiú / nincs gyerekem de nagyon szeretnék.

2015. aug. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%
Sugárzik a kommentekből a gyerekek iránti szeretet, azt csodálkoznak hogy már senki nem szül ebben az országban
2015. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%

Egyreszt ne ugraljanak, a lakasban nem ugralunk, arra van a szabadter.


Masreszt tegyel le vastag szonyegeket, azok tompitjak a zajokat ha leejtenek valamit, vagy elfeledkeznenek magukrol es neha hangosabban erne le a labuk a foldre.


Nekem is van ket kisgyerekem, 3 es 1 evesek, mi igy oldottuk meg. A rendorseg valoban keveset tehetne ellenunk, de a tulaj annal inkabb, ha a tobbi lako folyton panaszkodna rank, elobbutobb kitennek a szurunket.

2015. aug. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogató szavakat! Aki meg vette a fáradtságot a pocskondiázásomra,annak kívánom a szomszédomat!
2015. aug. 6. 16:10
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
vagy téged az ugráló gyerekeiddel
2015. aug. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
24%

A gyerek az ugrál, ha leviszik- ha nem futkosni. Enyém ha 5-6 órát kirándul,utána ugyanúgy ugrál játszik otthon még 2 órát,szóval ez van ,a gyerek ilyen.


Aki nem bírja a zajt és néma csendre vágyik az miért lakik a panelban? Hogy legyen miért hisztériázni ,kötözködni unalmában? El kell költözni. A gyerekek mozognak ,sírnak ,játszanak,el kell viselni.Majd felnőnek,akkor meg az lesz a baj hogy zenét hallgatnak, vagy meghívják a barátaikat és nevetgélnek. Aki zsémbes és más dolga nincs csak fülelni a szomszédokat annak a világ egyetlen panelja sem lesz jó,mert biztos hogy van vagy lesz olyan szomszéd akinek áthallatszik a tevékenysége.

El kell menni feljelentgetni ,ezeket csak ez élteti. Régen is ezek jelentgették fel az ávónak az embereket, ma is a leszármazottaik itt élnek köztünk.

2015. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!