Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az normális, hogy így megbámul...

Az normális, hogy így megbámulnak az emberek, mégha ez egy falusi környezet is ahol élek?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek valaki mellett az utcán biciklivel vagy gyalog, persze hogy a képembe bámul. Ha megyek a bicikliúton biciklivel, mellettem elmegy az úton szemből egy motoros, persze hogy elterelődik a figyelme az útról és rámbámul. Ennyi erővel gondolom akkor már az autós is megnéz. Ha megyek településen kívül biciklivel, és szembe jön egy másik biciklis, az is megbámul, hogy mi a jó isten baja van azt nem tudom, de bámul mint aki földönkívülit lát.

Buszon is amikor felszállok, és megyek utána hátra, akkor is elkezdenek bámulni egyesek.

Ezek normális dolgok és csak beképzelem, hogy mindenki földönkívülinek néz, vagy engem különösen nagyon megbámulnak?

19/F


2015. aug. 4. 23:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.
2015. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Veletlenul nem egy zsirafot fuverozol a biciklin? :D
2015. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De településen kívül ha megyek biciklivel mi lehet olyan érdekes a szemből jövő biciklisnek? Vagy a motorosnak, mit kell úgy megbámulni?
2015. aug. 4. 23:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem öltözködsz 'furán'? De lehet, hogy csak helyes vagy... :D Bár gondolom a férfiak is megbámulnak... :"D
2015. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindenkit bámulnak! Én is sokáig azt hittem csak engem, de rengeteg ismerősöm van akik szintén ezt mondják. Pont akkor nézel oda, amikor valaki rád néz, összeakad a szemetek, te meg azt hiszed a 19 éves fejeddel, hogy te milyen különleges vagy, hogy megbámulnak. Persze, az is lehet annyira jól nézel ki, de akkor meg csak örülhetsz, hogy megnéznek! Úgyhogy elhiheted, nem csak téged bámulnak, hanem mindenkit, majd rájössz egy pár év múlva.
2015. aug. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy jól nézek ki, az ellenkezőjét gondolom, rondának tartanak és azért bámulnak meg
2015. aug. 5. 00:00
 7/10 anonim ***** válasza:
ezek szerint te is bámulod őket
2015. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ó dehogy! :) Hidd el nem azért! Én meg már azt hittem hogy túl jónak tartod magadat! :) Egyébként is, nem mindegy, sok idegen ember mit gondol? Ne foglalkozz velük. Egyébként van erre egy nagyon jó tanácsom, nekem bevált, próbáld ki! Amikor érzed hogy néz valaki, nézz vissza, egyenesen bele a szeme közepébe, és hoszasan nézd! Azonnal el fogja kapni a tekintetét, majd meglátod! :) Nekem hosszú-hosszú évek óta bevált!
2015. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
valamiért feltűnő jelenség lehetsz vagy pozitiv vagy negativ értelemben
2015. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Falun általában köszönnek egymásnak az emberek, nekem ez nagyon tetszik. Szoktál köszönni? :)

Vagy mutass képet magadról, megmondom mit néznek :D

2015. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!