Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meddig normális még, hogy...

Meddig normális még, hogy nincsenek barátaim az új gimiben?

Figyelt kérdés
Idén lettem 9.-es és olyan iskolába mentem ahol nem ismertem senkit, és szinte mindenki már mindenkit ismert, ők is csoportokban voltak, én meg mindig egyedül. Ha szünet van általában kimegyek a folyosora hozzájuk, de még mindig nem akadt egy barátnő nekem. Emiatt nem akarok menni suliba,sokat sírok is,és állandóan szomorú vagyok. A volt barátaim más suliba mentek, koleszosok, igy velük se tudok találkozni. Nagyon egyedül érzem magam ... tudtok valamit tanácsolni?

2014. szept. 24. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Barátkozz??? Kérj segítséget, ülj oda a többiek mellé, ne legyél ekkora szerencsétlenség. Nem fog a sültgalamb a szádba repülni.
2014. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem leirtam hogy szünetekben odamegyek hozzájuk?? Azt ugy értettem hogy barátkozok...
2014. szept. 24. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Hátőőő, még szeptember van, elkésve még nem vagy semmivel. November végén viszont már elkezdhetsz gondolkozni, hogy a gond a Te készülékedben van-e.
2014. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor odamész hozzájuk, ők mit csinálnak? Figyelnek rád? Bevonnak a beszélgetésbe? Ha nem, akkor lehet hogy másnál kéne próbálkoznod. Te hogyan viselkedsz olyankor?
2014. szept. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát legtöbbször figyelnek rám is, de van 1-2 alkalom amikor nem, de az nem olyan sűrű.
2014. szept. 25. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Jelöld be őket fb-on. Aztán lájkold a képeiket. Végül chatelj egy keveset. Hidd el, találni fogsz rövid időn belül pár barátot. Új hely, új remények, új barátok.
2014. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Szerintem tervezz velük közös programokat. Menjetek el mozizni,sétálni,valahova enni valamit. Vagy hívd meg hozzátok őket. Ha ott vagy velük,és nem fordulnak el tőled,szóval látszik,hogy nem utálnak,akkor szerintem lépd meg ezt. Ha nem lesznek közös élményeitek,sosem lesztek jóban. Sok sikert! :)

2014. szept. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na , mi a helyzet ? Sikerült végül barátokat szerezni? :D
2015. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!