Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Talán szatír, az egyik szomszé...

Talán szatír, az egyik szomszédom?

Figyelt kérdés
Van a házban,egy igencsak sportos,és izmos fiatal ember,aki mostanában ha jó idő van ki fekszik az ablak elé,és alsó gatyában "Napozás címszó alatt" mutogatja,az Én szerintem steroid segítségével szálkásra izmosított sportos testét. Mondjuk engemet ez addig nem zavar,amíg ki nem nézek az ablakon,mert akkor jön az erő fitogtatás,és a elég gyakran szóba jövő fenyegetőzés is. Folyton beszól nekem,hogy "Mi van,te hájas pacák? Látod milyen izmaim vannak?! Neked soha nem lesznek ilyen izmaid,mint amilyen nekem. Hé,neked beszélek,digi-dagi? Talán süket vagy? Gyere,boxoljunk! A Nődet is elcsábítom." Ezekkel,és ilyen hasonló provokatív szövegekkel jön,és mindig Hip-Hop-ot hallgat. Már szóltunk neki,hogy senki nem kíváncsi az izmaira,és hogy ne mutogassa magát,de nem ért a szóból. Amikor egyszer már nagyon meguntuk,és hívtuk a Rendőrséget,akkor sem hagyta abba. A rendőrök megmondták,hogy a saját lakása ablakában napozhat. De volt már olyan is,hogy egy 8-éves gyereknek mutogatta az izmait. De erre bizonyíték sajnos nincs. A legdurvább húzása pedig az volt,amikor azt ígérte nekem,hogy a saját lakásomban,a saját családom elött fog hátulról megcsinálni..Na,ez már mégis csak több a soknál? Nem tudom,hogy kábítószeres,vagy egy aberrált beteg állattal van dolgunk,de nagyon szeretném,ha már többet nem mutogatná magát,és az izmait az ablakban. Tudom,hogy büszke rá,de ki kíváncsi erre? Kérdem Én. Minden választ előre is meg köszönök!

#szatír #vagy Nárcista?
2015. aug. 17. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Lehet azért mert már este van, vagy nem tudom, de megkell kérdeznem. Te most fiú vagy, vagy lány?
2015. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Csak egy zavarodott, lelkibeteg, pszichopata kis búza. Verjétek hülyére öten, onnantól vége lesz a showműsornak.
2015. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez kib@.szott beteg...amugy néha van ,hogy az erőszak segít..
2015. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Milyen férfi vagy te?? Oda kéne menned és eltángálni. Ha nem megy egyedül akkor 2-3-an elbeszélgetni vele. Ezek a gyúrósok verekedni nem tudnak csak a szájuk nagy.


De csinálhatod azt is, hogy odamész szólni neki, hogy fejezze be a szidásodat, mert nem tűröd. Gondolom a keménylegény egyből elkezd majd kötekedni és talán le is kever egy két sallert.Te csak védd magad ne támadj. A lényeg hogy az egész videóra legyen véve,és mehetsz a rendőrségre testi sértés miatt amivel már kötelező foglalkozniuk.

2015. aug. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válasz író jót mondott. Veressem meg magamat,egy izmos beteg pszichopatával? És ha úgy meg talál verni,hogy meg is nyomorodok? Akkor már nekem sovány vigasz lesz,ha a Rendőrség cselekszik valamit. És ez a mutogatós izmos hapsi meg max kap 1-év próba időt. A többi lakót nem zavarja, a "Napozós" izmos hapsi. Amint van nem is egy csaj ottan a házban,és egy jó pár 50-év körüli nő,aki kimondottan örül,ha látják a fiatal izmos szatírt. Van,hogy át is mennek hozzá a lányok,és a nők. Innentől kezdve nem tudom,hogy mit tegyek,és mit ne. Minden esetre köszönöm a tanácsokat. De most legalább nem látom,mert nincs is nap. :)
2015. aug. 18. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Tanúkat kell hozni, és feljelenteni zaklatás miatt. Nekem is mindig beugat egy csicska, mert annyira tompa, hogy azt hiszi, megúszhatja. Pedig bíróságon van már a dolog, vádemeléssel. Neked is azt kéne.
2015. aug. 20. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"azt ígérte nekem,hogy a saját lakásomban,a saját családom elött fog hátulról megcsinálni" te tényleg erre utazol. Bevonzod magadnak :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__lakohely-szomszedok__..

2015. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!