Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » XI. kerület, tényleg az egyik...

XI. kerület, tényleg az egyik legjobb Budapesten?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, miért?
2015. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ, melyik része.

A XI. eléggé vegyes, a leggazdagabbaktól a legszegényebbekig miden társadalmi osztály megtalálható benne.


A kerület legjobb részei Sasad, Kamaraerdő, Madárhegy, Gellért-hegy, Sas-hegy(utóbbi 2nek mondjuk csak egy része tartozik a XI.hez).


Ellenben pl. Albertfalva, és Kelenföld főleg lepukkant proli lakótelepekből áll.


Én a XII. kerületben lakom, szerintem ez a legjobb, meg a II.,és az I., meg hát a XI.nek a fent említett részei.

2015. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lakhatás, közbiztonság, illetve közlekedés miatt.
2015. szept. 19. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Én mondjuk pont a "proli" részen lakom. :D


Elég vegyes tényleg, 1-2 részén kb kisebb villák, családi házak vannak, de ez a rész sem veszedelmes. Közbiztonságilag jó, max a részeg csoportokat kell kerülni, de azért abból sincs annyi mint a belvárosban, közlekedés is elég jó, persze nem mindegy merre laksz.


Általában azért szeretik, mert viszonylag olcsó, és ahhoz képest nem egy 8 ker, nem kell félni az utcán, este is kint lehet lenni, és elég hamar elérhető a belváros is.

2015. szept. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:
100%

Kérdező a kettes egy szegény kis sznob. Ne vedd komolyan. Közlekedés szempontjából Kelenföld remek hely. Mióta megvana metró még többet javult a helyzet. Közbiztonság... Nos én nyugodtan elmegyek sétálni a Bikás Parkba akár éjfélkor is. És még csak be sem szóltak nekem soha. Lakhatás... Nos a bérleti díjak kissé magasak, mert a sok egyetem miatt fenn vannak az árak. De élhető hely.

Ja és a kelenföldi panelek java része már programon átesett és fel vannak újítva. Iskolák óvodák is vannak szép számmal tehát nem kell a gyereket áthúzni a fél városon.

2015. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én laktam ott, tök jó. A közlekedés is, elég zöld is, normális lakók stb.
2015. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!