Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti elmentek Halloweenkor...

Ti elmentek Halloweenkor cukrot gyűjteni?

Figyelt kérdés
én nagyon be szeretnék öltözni és cukrot gyűjteni...ti,hogy vagytok vele?

2015. okt. 17. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
Már leírtam: tököt faragUNK a családdal és barátokkal. Süteményeket sütünk ("félelmeteseket"), feldíszítjük a házat, és fotózunk (profi fotóstúdióban, halloween-i jelmezekkel és díszletekkel).
2015. okt. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
100%
Bulizunk, jelmezbe öltözünk, művérrel kipingáljuk a lakást, jelmezbe bújunk, filmezünk, táncolunk, eszünk-iszunk stb... :D
2015. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
43%
Magyarul egy jelmezes bulit csaptok, jenki halloween díszlettel? És még ti papoltok, hogy ez nem amerikai ünnep :D Tehát egy tematikus elő-farsangi buli? :D
2015. okt. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
94%

Farsangot nem tartok, de egyébként meg hívd, aminek akarod.

Baromira nem érdekel, hogy mi a véleményed a dologról, és nem értem, miért fáj neked az, hogy egy csapat számodra teljesen idegen ember, tőled vélhetően jó messzire, és teljesen függetlenül mindentől, amit látnod/hallanod kell, hogyan tölti az október 31-ét.

Egész egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ennyire fáj neked, hogy valaki jól érzi magát. Elég megkeseredett ember lehetsz.


Mindenesetre: téged messzire elkerüllek, ne aggódj. Nem kell látnod, hogy szórakozunk. Nehogy a végén még depressziódban eret vágj.


Ettől függetlenül: éljen a Halloween, és éljenek azok, akik élvezni tudják/akarják.


Aki meg nem akarja, ne tegye. Nem erőszak a disznótor.

2015. okt. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
100%
A szívemből szóltál utolsó válaszoló :)
2015. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
Amúgy a szomszéd kislány anyukájával megbeszéltem, hogy hozzánk becsöngethet a gyerek nyugodtan, szóval elvileg lesz kis látogatónk is. :)
2015. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
Én is átmennék szívesen, merre laksz? :D
2015. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
45%
Öreg anyám térde kalácsát nem zavarja, hogy mit csinálsz, felőlem SS tiszti ruhába öltözve csaphatnátok homokos gruppenszex partit is, totálisan egy szinten van számomra a kettő. Privát buli, ami annyira autentikus, mintha július 4-ét tartanának Nepálban vagy megünnepelnék a március 15-i forradalmat Pápuán a bennszülöttek.
2015. okt. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:

Nos, ahhoz képest, hogy nem érdekel téged, egészen komikusan felhúzod magadat. :D

Ereszd ki a levegőt, mert még felrobbansz.

2015. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
Engem például nem érdekel Március 15.-dike se október 26.-dike nekem az amerikai Függetlenség napja sokkal fontosabb számomra mégsem vagyok amerikai sajnos. :)
2015. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!