Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti elmentek Halloweenkor...

Ti elmentek Halloweenkor cukrot gyűjteni?

Figyelt kérdés
én nagyon be szeretnék öltözni és cukrot gyűjteni...ti,hogy vagytok vele?

2015. okt. 17. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
*dika
2015. okt. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
45%

" Engem például nem érdekel Március 15.-dike se október 26.-dike nekem az amerikai Függetlenség napja sokkal fontosabb számomra mégsem vagyok amerikai sajnos. :)"


Gratulálok :) Fogadjunk azzal sem vagy tisztában, hogy mi történt július 4-én :)


Másik gyerek: nem húzom fel magam, viszont látom te is azt a doktrínát követed, hogy ha valamit mondogatsz, akkor előbb-utóbb bekövetkezik. Szóval nyugi, ne húzd fel magad, látom hogy ideges vagy, de ne csináld :) Te nem halloweenezel, közöd sincs hozzá, de nyugodtan csináld. Csak nyugi, ne erőszakoskodj. :)

2015. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
Provokálni akarsz csak minket, de mi röhögünk rajtad jókat mindegy is, nem süllyedek le a szintedre :D
2015. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
Régen egyébként szerettem a saját nemzeti ünnepeinket, mert nem kellett suliba menni, de most már nem annyira, bár ha dolgozni fogok akkor lehet újra megszeretem őket :D
2015. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:

Engem továbbra sem érdekel, hogy mit gondolsz, és nem értem, minek írogatsz itt, de elég szánalmas vagy.

És veled itt most be is fejezem a kommunikációt, mert már túl ünnepi hangulatban vagyok ahhoz, hogy elmebetegekkel foglalkozzam. :)


--------------------------------------------------

A Halloween-t ünneplő beszélgetőtársamhoz szólok :)


Mi amúgy a Szent Márton napot ünnepeljük még kiskorunktól november 11-én, gyönyörű, amikor lampionnal vonulnak a kisgyerekek télen az utcán (régen olyankor már szokott hó lenni, ezért csillogtak rajta a kis lámpások). Közben énekeltük, hogy "Sankt Martin, Sankt Martin, Sankt Martin ritt durch Schnee und Wind...". Tök jó volt. :) Imádtam készíteni a lampionokat, meg az egész hangulatot. Ez is olyan igazi, gyerekeknek való dolog.


Március 15, október 23. meg ezek engem sem érdekelnek.

Számomra fontos napok:


1. karácsony

2. adventi időszak

3. mikulás

4. halloween

5. szent márton nap

6. szüreti felvonulás (leginkább kisiskolás korunkban volt ez szervezett dolog, felnőttként már nem)

7. születésnapok a családban

8. névnapok a családban


Látszik, hogy az első 5 pontban felsorolt gyakorlatilag mind most jön majd sorban, szóval ez nekem egy szuper időszak, már most teljesen be vagyok sózva, és nagyon várom. :)


Nagyon szeretnék majd idővel kiköltözni USÁba (remélem, összejön, már mozgolódom ez irányba), és akkor nyilván a hálaadást is megismerem majd, egyelőre azzal nem tudok mit kezdeni.

A július 4-ét eddig sosem ünnepeltem, de idén kicsit igen, mert pont amerikaiakkal dolgoztam együtt aznap, és hoztak nekünk ajándékba igazi amerikai pitét, mert átragadt ránk az ünnepi hangulatuk. Jópofák voltak. :)


Jaaa, és ne felejtsük el, amit szintén nagyon szeretnék majd itthon magunknak meghonosítani: Szent Patrik nap! Tervem, hogy egyszer kimegyek Chicagóba, mikor ünneplik, és megnézem a nagy felvonulást, meg a zöldre festett folyót... :)

2015. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:

Nekem is ezek a kedvenc ünnepeim, jaj most irigyellek, mert mi nem készülünk ki az USA-ba, pedig minden álmom ott lakni, de egyszer talán sikerülni fog.


Írtam nemrégen verset a Halloween-ről :)


[link]


meg a nagy álmom, hogy hollywoodi sztár legyek, de ez tényleg nem fog megtörténni :D Sok sikert a tervekhez. :) Én a szülinapomat mondjuk nem szeretem, mert öregszek 27 leszek :( pedig gyereknek érzem magam, de az a jó :)

2015. okt. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:

Én is egyedül készülök ki, nem családi szinten. :) Amúgy én 30 vagyok, szóval még annyira sem szeretem ilyen szempontból a szülinapomat, de az ünneplés az jó. :)


Nagyon remélem, hogy egyszer - lehetőleg nem is olyan sokára - sikerül kiköltözni.


Jó a versed nagyon!!!! :)

2015. okt. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
Köszi :) igen mindenki annyi éves ahánynak érzi magát, különben se nézek ki 27-nek inkább fiatalabbnak van hol még kölyöknek hívnak :D Én ha kimegyek Amerikába lehet felveszem az amerikai állampolgárságot is, és a himnuszukat is tudom nagyjából. :) Én Los Angelesbe szeretnék lakni, de bármi szóba jöhet a lényeg, hogy Amerikában legyen :)
2015. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
Én is LA-be készülök. Az tetszett a legjobban, amikor kinn voltam. New York is egy csoda, de ott nem laknék annyira.
2015. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:
Egy rokonunk New Yorkban él és azt mesélte egyszer, hogy nagyon szép ott a Halloween :) Los Angelesben egy szép kertes házat vennék egy csendes nyugodt lakónegyedbe, majd ott is alapítanék családot. :) Milyen jó is az álmodozás :D
2015. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!