Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti elmentek Halloweenkor...

Ti elmentek Halloweenkor cukrot gyűjteni?

Figyelt kérdés
én nagyon be szeretnék öltözni és cukrot gyűjteni...ti,hogy vagytok vele?

2015. okt. 17. 14:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/82 anonim ***** válasza:
53%

Szúrja a szemed, hogy itt beszélgetünk? Akkor húzzál el van még itten millió más kérdés! Különben érdekelhet téged Halloween mégis, hogy állandóan visszatérő vagy, vagy ha nem akkor HÚZZÁL! Direkt nagy betűkkel írtam hátha nem tudsz olvasni a szemeiddel. :) S ez után biztos visszaírsz nekem, hogy "engem nem érdekel a Halloween hülyegyerek" pedig nagyon is érdekel téged, ha felkeresed ezt a témát, te is kitudnád törölni a "megválaszoltjaid" nevű feliratra rányomva és békén hagynál minket. :)


Beszélgetőtársamhoz:


Igen én is szeretek sétálni idegen városokban, erdőkben, ahol most lakok ez egy unalmas város, vannak még izgalmasabb helyek. Nekem még nincsen ünnepi hangulatom, majd jövő héten jön meg szerintem, te minek öltözöl be? Én farkasembernek :D

2015. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/82 anonim ***** válasza:
88%
Én nem az eddigi vitapartnered vagyok. Csupán szabályellenes amit csináltok és nem erre van ez az oldal.
2015. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/82 anonim ***** válasza:
Alapvetően beöltözni nem szoktam, bár most kaptunk ajándékba drakula-köpenyt, úgyhogy azt felveszem majd egy fotó erejéig. :) De ilyen komoly sminkelős beöltözést nem csinálok. A kisgyerekek öltöznek be inkább.
2015. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/82 anonim ***** válasza:
76%

"Most járom Los Angeles utcáit a Google térképen és egyre jobban rájövök, hogy ott az élet ezerszer jobb"


Ez ám a gondolatmenet :D


Bakuban is vannak szép épületek, oda miért nem akarsz menni? :D Hiszen tuti ott is szép az élet ezek szerint, nem? :D

2015. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/82 anonim ***** válasza:
Én tavaly indián voltam és vettem is hosszú fekete parókát amit nagyon imádok, most is felfogom venni magamra. :)
2015. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/82 anonim ***** válasza:
Az tök jó lehet. :) Mi már előző nap elkezdünk sütni, annyi tervünk van. Még így is necces lesz. Plusz a fotózás, tökfaragás...
2015. okt. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/82 anonim ***** válasza:
és szerintem mi a különbség a magyar és az amerikai ember között? nem akarok általánosítani, de úgy vettem észre, hogy az amerikaiak sokkal jobbak fejlettebb gondolkodásúak :) és nem bunkóznak :D
2015. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/82 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert egy halloweenről szóló kérdés alatt a halloweenról írunk???
2015. okt. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/82 anonim ***** válasza:
Egyébként, csak úgy mellesleg kérdezem: utálod a Halloweent, idegesítünk téged, nem érdekel az egész... Akkor mégis, TE miért vagy itt????
2015. okt. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/82 anonim ***** válasza:
55%
Igen ezt kérdeztem én is tőle, szerintem ott legbelül mégis van rajongása a Halloween-ért :D
2015. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!